Rez-de-chaussée à louer

1150€ par mois

2 chambres 96 mètres carrés

Immoweb code : 21854122
Immoweb code : 21854122

Aperçu

2 chambres
96 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 décembre 2026
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Stijlvolle nieuwbouwappartement met unieke uitstraling op gelijksvloer met terras en tuin in kleinschalige residentie (Residentie Feestpaleis) in het groene Beervelde, een deelgemeente van Lochristi.

Enkele troeven:

- Vlotte bereikbaarheid: Beervelde ligt halfweg tussen Gent en Lokeren. De E17, de E4 en de N70 zijn vlakbij. Ook met trein en bus is Beervelde vlot bereikbaar. Daarnaast zijn de nodige handelszaken op wandelafstand bereikbaar.

- Voldoende parking: Naast uw eigen privéparking... Is er voldoende parkeergelegenheid voor alle bewoners en bezoekers in de groen aangelegde binnenzone.

- Stijlvolle appartementen: Deze nieuwbouwflat heeft een unieke uitstraling, o.a. door de integratie van de art-deco-elementen uit het Feestpaleis.

- Groene binnentuin: Dankzij de natuurlijke afwerking en enkele privétuintjes wordt de binnentuin een mooie, groene buffer.

De volledige bewoonbare oppervlakte van het appartement = 96m² (excl. tuin en terras). Indeling: inkomhall, gang, apart toilet, living met open keuken, zuidgericht tuin (met tuinberging) met terras, 2 slaapkamers, badkamer met ruime douche en dbl lavabo, berging. Verwarming met warmtepomp, net geschilderd. Een privé autostaanplaats.

Contacter