Villa à vendre

1445000€

3 chambres 300 mètres carrés

Immoweb code : 21742426
Immoweb code : 21742426

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
300 mètres carrés habitables
1645 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op een uitstekende locatie te Bonheiden bevindt zich deze luxueus afgewerkte villa met een bebouwde opp. van 300 m² ( 260m² + 40m² carport) op een perceel van 1.645 m².

Deze villa situeert zich in een groene, residentiële omgeving en ligt bovendien op wandelafstand van het Imelda ziekenhuis (1 km).

We komen binnen via de lichtrijke inkomhal met apart gastentoilet (Japans toilet) en ruime technische ruimte/inpandige fietsenstalling.

Via de trap kan men naar een multifunctionele ruimte op de 1e verdieping (42m² + terras). Dit kan worden aangewend als thuiswerk kantoor, praktijk ruimte, extra slaapkamer met dressing/badkamer, fitnessruimte,… (sanitaire leidingen en airco is voorzien).

Op het gelijkvloers tref je een doordachte indeling met aan de linkerkant van de woning het nachtgedeelte:

- Badkamer 1 met toilet, dubbel meubel, inloopdouche en bad
- 2 slaapkamers
- Een zeer ruime master bedroom met mogelijkheid tot dressing
- Badkamer 2 (bij master) met toilet, dubbel meubel en inloopdouche

Het leefgedeelte bevindt zich aan de rechterkant van de woning:

- Een kantoorruimte (of een extra vierde slaapkamer)
- Een ruime functionele bijkeuken/wasplaats
- Een volledig uitgeruste keuken
- Een zeer ruime woonruimte met een volledig panoramisch zicht op de tuin met zwembad

De villa is voorzien van een high-en afwerking met doorgedreven maatwerk in verschillende ruimtes en een combinatie van parket en groot formaat tegels.

De volledig uitgeruste leefkeuken beschikt over een extra zuidwest terras aan de voorgevel. Er is een mooi pakket Miele toestellen voorzien (combi oven, stoom oven, wijnkoeler, koelkast en inductiekookplaat) en het werkblad is maar liefst 3 meter breed.

U geniet overal rondom van veel lichtinval door de grote raampartijen maar hoeft op geen enkel moment in te boeten aan privacy.

Buiten nodigt het gevel brede terras uit tot lange avonden met zicht op een volledig aangelegde tuin met verwarmd zwembad. Onder de volwassen bomen is het meer dan aangenaam vertoeven.

Verder is er een carport aanwezig voor 2 wagens (met mogelijkheid tot elektrisch laden) en biedt de lange oprijlaan parkeergelegenheid voor meerdere wagens.

De villa is zeer energiezuinig met een EPC-label A+ (-4kWh/m²/jaar).
Er is voor 11.760 WP aan zonnepanelen voorzien en er is gekozen voor een combinatie van warmtepomp en vloerverwarming. Zowel airco als alarm als domotica is voorzien.

De verkoop geschiedt onder het stelsel van registratierechten (2% of 12%).

Contacter