Villa à vendre

995000€

3 chambres 450 mètres carrés

Immoweb code : 21520200
Immoweb code : 21520200

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
450 mètres carrés habitables
2276 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Groen gelegen nieuwbouwvilla op een riant perceel van 22a76ca

Ligging: Rustig gelegen in een bosrijke omgeving nabij het centrum van Lichtaart en Olen. Tevens zijn de invalswegen naar de omliggende gemeenten zeer vlot bereikbaar.

Beschrijving: U betreedt de woning via een ruime inkomhal, waar zich aan de linkerkant een aparte bureauruimte bevindt. Vervolgens komt u in de lichtrijke leefruimte, met een sfeervolle zithoek en een gezellige eetkamer, die dankzij grote raampartijen genieten van het uitzicht op de tuin. De open keuken, sluit praktisch aan op leefruimte en draagt bij aan het open, luchtige karakter van de woning. Verder bevindt zich op de gelijkvloers een elegante badkamer met inloopdouche, lavabomeubel en toilet, een dressing en een aansluitende masterbedroom.
De verdieping is bereikbaar via een aparte ingang. Hier vind je een royale leefruimte met open keuken en opnieuw een prachtig zicht op het achterliggende groen. Daarnaast beschikt deze verdieping over twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Het overdekte terras biedt een heerlijke plek om te genieten tot rust te komen.

Om dit geheel compleet te maken zorgen de ruime dubbele garage, praktische bergruimte en zolder voor extra opslag- of eventuele hobbyruimte.
Tot slot is het heerlijk genieten van de rust in de aangelegde tuin!

Extra:
- EPC A+

Contacter