Appartement à vendre

265000€

1 chambre 55 mètres carrés

Immoweb code : 21653548
Immoweb code : 21653548

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
55 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Instapklaar stadsappartement met 1 slaapkamer en EPC B-sc...

Instapklaar stadsappartement met 1 slaapkamer op toplocatie nabij het Citadelpark en station Gent-Sint-Pieters

Dit instapklare appartement ligt op een uitstekende locatie, vlak bij het Citadelpark en het station Gent-Sint-Pieters. Het centrum bereikt u in vijf minuten fietsen, met hogescholen en universiteiten in de directe omgeving.

Het appartement maakt deel uit van een kwalitatieve hernieuwbouw (2013) in een voormalig bankgebouw, gerealiseerd door een gerenommeerde promotor. De afwerking is hoogstaand met parketvloeren, bulthaup keuken en duurzame materialen. Een bijkomende troef is het gunstige EPC B-label, wat energiezuinig wonen garandeert.

Gelegen in een kleinschalige residentie met lage maandelijkse kosten en professioneel beheer, geniet u hier bovendien van rust dankzij de ligging aan de achterzijde van het gebouw.

Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en omvat ca. 55 m² met een doordachte indeling: inkomhal met vestiaire, lichtrijke leefruimte met open, volledig uitgeruste keuken, één slaapkamer, badkamer met inloopdouche en toilet, en een praktische berging/wasplaats.

Kortom, een ideaal appartement voor eigen bewoning of als investering, waar comfort, kwaliteit en ligging perfect samenkomen.

Voor bezoeken, mail naar [email protected]

Contacter