Locaux commerciaux à vendre

295000€

150 mètres carrés

Immoweb code : 21648843
Immoweb code : 21648843

Aperçu

150 mètres carrés habitables
85 mètres carrés de terrain
3.470,00 € m²

Description

Handelsgelijkvloers 85m²

Welgelegen handelsgelijkvloers op een commerciële locatie in de Leopoldlaan, nabij de Kerkstraat en de zeedijk Middelkerke - vermakelijke shoppingstraat met grote passagedoorstroom - onder meer volgende winkels zijn te vinden in de buurt: Diema's, Apotheek Ampe, Spar, Viva, Rufus, Gerry Weber, Standaard Boekhandel, ... - er is bovendien parkeergelegenheid in de straat.

Residentie "De Ra" kent een recente bouwdatum (d.d. 2005) waardoor het handelsgelijkvloers een klassevolle uitstraling geniet - het winkeloppervlakte meet 85m² + ruime benutbare kelder van 65m² die rechtstreeks toegankelijk is vanuit de winkel - op het gelijkvloers is er een tevens stockageruimte, een keuken en sanitair voorzien - uitzonderlijk hoge plafonds zorgen voor een aangenaam ruimtegevoel.

De handelsruimte heeft een hoge visibiliteitsgraad door de brede voorgevel van 5 meter en drukke passageligging. Daarbovenop heeft het gelijkvloers lage onkosten gemene delen. Ideaal als investering of voor eigen uitbating.

Contacter