Aperçu
Description
Karaktervolle halfopen woning met tuin en garage in Vinkt
Ben je op zoek naar een woning met ruimte, karakter en vooral heel wat mogelijkheden? Dan is deze halfopen woning in de Deinzestraat in Vinkt absoluut het ontdekken waard. De woning is te renoveren, maar beschikt over een mooie basis, verrassend veel ruimte en enkele authentieke elementen die je vandaag nog maar zelden vindt. De ligging is bovendien bijzonder praktisch: in Vinkt, op korte afstand van het centrum van Deinze en met winkels, scholen en andere voorzieningen vlot bereikbaar. Via de inkomhal met trap bereik je de verschillende leefruimtes en de kelder. Links bevindt zich de ruime leefruimte, met achteraan een aangenaam zicht op de tuin. Aansluitend is er een ruime afzonderlijke keuken. Verder vinden we op het gelijkvloers nog een wasplaats en de badkamer, uitgerust met zowel een ligbad als douche.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Hier zorgen de originele plankenvloeren voor extra charme en geven ze meteen een idee van wat je met een geslaagde renovatie van deze woning kunt maken. Ook buiten heeft deze woning heel wat troeven. De authentieke voorgevel geeft het huis een heel eigen karakter en achteraan ligt een leuke, groene tuin. Een belangrijke extra is de garage achteraan, die bereikbaar is via het Kerkplein.
Dit is geen instapklare woning, maar wel eentje waar je met de nodige renovatiewerken een bijzonder leuke thuis van kunt maken. Ideaal voor de handige Harry, de doe-het-zelver of wie bewust op zoek is naar een renovatieproject met karakter, ruimte en potentieel.
Troeven: halfopen bebouwing – 3 slaapkamers – ruime leefruimte – ruime keuken – kelder – badkamer met bad en douche – originele plankenvloeren – authentieke gevel – leuke tuin – garage bereikbaar via het Kerkplein – gunstige ligging nabij Deinze. Voor een bezoek of inlichtingen gsm 0496 299200.
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
|---|---|
| Parkings intérieurs | 1 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 151 mètres carrés |
|---|---|
| Salle à manger | Oui |
| Chambres | 3 |
| Salles de bains | 1 |
| Grenier | Oui |
| Surface du terrain | 430 mètres carrés |
|---|---|
| Raccordement à l'égout | Connecté |
| Terrasse | Oui |
| Consommation d'énergie primaire | 805 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | F |
| Travaux de renovation obligatoire | Oui |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Oui |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
B |
|
G-score
|
B |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone d'habitat (résidentiel, urbain ou rural) |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 220000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 270 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Cosy Home (IPI 510371)
| Adresse |
Dorp 32 A
9810 - Nazareth |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | Deinze |