Maison à vendre

495000€

2 chambres 102 mètres carrés

Immoweb code : 21730273
Immoweb code : 21730273

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
102 mètres carrés habitables
231 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Deze compleet te renoveren woning is ideaal gelegen aan de sportvelden van Knokke, vlakbij de Carrefour, het station en de Lippenslaan. De woning is gelegen op een perceel van 231 m² waardoor het achteraan geniet van een mooie tuin die uitkomt op het Burg. Graaf Leopold Lippens Park (Sportcomplex). Een prachtige ligging in een mooie brede straat en op wandelafstand van alle voorzieningen.

De woning dient compleet gerenoveerd te worden of nieuw te bouwen. Vooraan beschikt het huis over een privatieve voortuin (ideaal voor fietsen of voertuig) en achteraan van een tuin met een groot potentieel en privacy.

Grondoppervlakte 231 m². Op heden ingedeeld als volgt: inkomhal, een woonkamer met een zit-en eetplaats, een aparte keuken en bergruimtes. Op de verdieping zijn er momenteel twee slaapkamers. Achteraan de tuin die aansluit op het park rond de sportvelden.

Bezoeken? Graag na afspraak met Willem Cauwels Tel 050.89.27.70

Contacter