Maison à vendre

799000€

3 chambres 259 mètres carrés

Immoweb code : 21722780
Immoweb code : 21722780

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
259 mètres carrés habitables
693 mètres carrés de terrain

Description

Sint-Amandsberg. Op te frissen directeurswoning met bijho...

Sint-Amandsberg. Op te frissen directeurswoning met bijhorend magazijn op een boogscheut van het centrum van Gent.
 
Voor meer informatie, mail naar [email protected].
 
Een buitenkans voor wie op zoek is naar een halfopen bebouwing met de optie om woon en werk te combineren te op een gegeerde locatie aan het water van de Nijverheidskaai.
 
De karaktervolle woning, met 259 m2 bvo en op een perceel van 700 m2, vraagt een opfrissing maar biedt tal van mogelijkheden om de combintatie tussen authenticiteit en hedendaags comfort naadloos in elkaar te laten overvloeien.

We betreden de de woning langs een ruime inkomhal, met plaats voor vestiaire en apart gastentoilet die de woning opsplitst in twee delen. Aan de ene zijde vinden we een voormalige en statige leefruimte (op heden gebruikt als slaapkamer). Originele parketvloeren, authentieke schouwen en mooie plafondhoogtes zetten de toon.

Aan de andere zijde van de traphal vinden we een tweede leefruimte met eetplaats en die toegang biedt tot een ruime keuken. Achtergelegen vinden we de badkamer.

Op de eerste verdieping is er plaats voor 2 slaapkamers, een dressing en mogelijkheid tot een tweede badkamer.

De bovenste verdieping, op heden de zolder, geeft nog polyvalente mogelijkheden zoals bv. 2 extra slaapkamers…

Als extra is er de bijhorende loods met +- 100m2 bvo die meerdere mogelijkheden (garage, atelier, werkruimte…) biedt en toegang heeft langs 2 garagepoorten.

Kortom, dit is een bijzonder unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een woning op een ruim perceel en bijhorende garage/loods!

*Mogelijkheid om een extra loods en loft aan te kopen in totaliteit. Basisakte in aanmaak. Meer informatie te verkrijgen via ons kantoor.

Contacter