Maison à vendre

399000€

4 chambres 278 mètres carrés

Immoweb code : 21354277
Immoweb code : 21354277

Aperçu

4 chambres
4 salles de bains
278 mètres carrés habitables
265 mètres carrés de terrain

Description

KARAKTERVOL PAND MET AUTHENTIEKE UITSTRALING EN VEEL POTE...

In de Jaminéstraat 27 in Tongeren vinden we dit statige pand met de prachtige uitstraling van een klassiek herenhuis. Authentieke elementen, royale volumes en de charmante gevel zorgen meteen voor een unieke eerste indruk.

Achter het pand bevindt zich een sfeervolle stadstuin die heel wat charme uitstraalt. Met de nodige aandacht en wat liefde kan deze buitenruimte uitgroeien tot een heerlijke plek om te ontspannen in alle rust.

Het gebouw is momenteel ingedeeld in vier studio’s/appartementen, elk voorzien van een eigen kitchenette en badkamer. Dit maakt het pand bijzonder interessant voor wie op zoek is naar een investering met mogelijkheden.

Mits het bekomen van de vereiste vergunningen kan dit eigendom verder geoptimaliseerd worden en biedt het tal van perspectieven, zowel op vlak van verhuur als herontwikkeling. Dankzij de combinatie van karakter, ligging en volume is dit een opportuniteit met enorm potentieel.

Ben jij op zoek naar een bijzonder pand met uitstraling én toekomstmogelijkheden? Dan is dit herenhuis absoluut een bezoek waard.

Contacteer ons snel op het nummer 011/98.88.98 of via [email protected]  
 
De vermelde oppervlaktes zijn indicatief. De Woonmakers kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de door zijn verstrekte gegevens.

Contacter