Maison à vendre

945000€

6 chambres 345 mètres carrés

Immoweb code : 21603733
Immoweb code : 21603733

Aperçu

6 chambres
3 salles de bains
345 mètres carrés habitables
3535 mètres carrés de terrain
Visite virtuelle

Description

Uniek, landelijk wonen met absolute privacy nabij Knokke ...

Deze landelijk gelegen, op te frissen woning bevindt zich op een uitzonderlijk perceel van 3.535 m² in het idyllische Lapscheure, op slechts enkele minuten van Knokke en Damme.
De woning is de enige in de straat en geniet van een volledig vrij 360°-zicht over de omliggende velden, wat zorgt voor absolute rust, privacy en een zeldzame beleving van ruimte. Een ligging die je zelden tegenkomt en waar je instant verliefd op wordt.

Het domein is verder uitgerust met een zwembad, vijver, stallingen van ca. 145 m² en een paddock, wat deze eigendom bijzonder geschikt maakt voor paardenliefhebbers, dierenhouders of wie landelijk wil wonen met extra mogelijkheden.

Twee woonentiteiten – tal van mogelijkheden
De woning beschikt over twee huisnummers en bestaat uit twee afzonderlijke woondelen, samen goed voor een indrukwekkende gevelbreedte van maar liefst 21 meter en een bewoonbare oppervlakte van ca. 345 m². Dit biedt de mogelijkheid tot kangoeroewonen, zelfstandige activiteit, ... met het behoud van privacy.

Woning 1
Inkomhal met gastentoilet
Lichtrijke woonkamer met panoramisch zicht over de velden
Ruime leefkeuken met eethoek
Kelder
Grote wasplaats
4 slaapkamers, waarvan een masterbedroom met ensuite badkamer
Aparte douchekamer met infraroodcabine

Woning 2
Ruime woonkamer en eethoek met open zicht op het landschap
Volledig geïnstalleerde keuken
Badkamer
2 slaapkamers
Dressing

Deze eigendom combineert ruimte, rust, privacy en flexibiliteit op een uiterst gegeerde locatie nabi...

Contacter