Maison à vendre

449000€

3 chambres 215 mètres carrés

Immoweb code : 21891322
Immoweb code : 21891322

Aperçu

3 chambres
215 mètres carrés habitables
780 mètres carrés de terrain

Description

Prachtige open bebouwing – 215 m² woonplezier – bj. 1998 –  ZZW perceel 7Are80ca.


Aan de “Steenakkerstraat 70” te Diepenbeek  vinden we deze prachtige, open bebouwing. Ze dateert van bj. 1998. De ligging is residentieel te Diepenbeek , centraal tussen Hasselt en Genk. Het gaat om een zeer degelijke woning met een woonoppervlakte van 215m² op een zonovergoten ZZW perceel van 7Are 80ca. De woning werd door de jaren heen tot in de puntjes onderhouden, is recent nog in een “nieuw jasje” gestoken en is alzo instapklaar! Kosten nog moeite werden gespaard om de woonst in een praktisch nieuwstaat te houden. Dit komt in de “vastgoedwereld” niet vaak voor. Eveneens werd er op energetisch ook telkens met de goede materialen gewerkt. Getuige hiervan is het lage EPC van 222KWh/m².

Via de lichtrijke inkomhal betreden we de ruime leefruimte van maar liefst 50m².  Ze bestaat uit een zit-en eetruimte. De grote raampartijen resulteren in veel lichtinval. Een recente en gezellige pelletkachel werd eveneens geïnstalleerd. Zuinig, lekker warm maw. !

Vervolgens betreden we de moderne keuken die voorzien is van alle comfort en een granieten keukentablet. Zowel de keuken als de living bieden een prachtig zicht op de tuin. De aansluitende veranda  met schuifpanelen is zowel bereikbaar via de keuken en living. Grenzend aan de keuken bevindt zich de  eerste badkamer (voorzien van een douchecel) /wasruimte.  Een aparte bureelruimte bevindt zich vooraan de woning. Het gastentoilet vindt zijn plaats aan de inkomhal.

De eerste verdieping biedt ruimte aan  3 ruime slaapkamers. De masterbedroom is groot genoeg voor een inbouwdressing. De mooie, volledig betegelde badkamer beschikt over een ligbad, dubbele lavabo met badkamermeubel, spiegel en een toilet. Een aparte berging die dienst kan dienst kan doen als extra dressing treffen we hier ook aan.

De woning is volledig onderkelderd. Dus nooit gebrek aan stockageruimte. De kelder is gecompartimenteerd en polyvalent. Hij is ook voorzien van een tegelvloer. Ideaal voor een mancave of een fitnessruimte.

Een groot pluspunt is de grote uitpandige  gemetste garage met een diepte van  10 meter die ruimte biedt aan een auto en fietsen. De garage is eveneens voorzien van een overdekt terras en een ingebouwde BBQ.


Bijkomende comfortitems:

Airco met warmtepomp op het gelijkvloers
overal rolluiken ( het gelijkvloers zijn ze elektrisch)


De voor -en achtertuin  is aangelegd en uiterst onderhoudsvriendelijk. Bovendien is het perceel ook ...

Contacter