Maison à vendre

359000€

2 chambres 120 mètres carrés

Immoweb code : 21666205
Immoweb code : 21666205

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
120 mètres carrés habitables
170 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Gerenoveerde woning met tuin op toplocatie in Hasselt

Deze gerenoveerde woning met mooie tuin is gelegen vlakbij het centrum van Hasselt. Deze toplocatie biedt je toegang tot alles wat deze bruisende stad te bieden heeft. Geniet van eindeloos winkelen, lekker eten of kom tot rust in de mooie stadsparken.
De woning onderging reeds belangrijke renovaties waaronder een nieuw dak, keuken en badkamer. De elektriciteit werd vernieuwd en er werd centrale verwarming op aardgas voorzien.

Het gelijkvloers bestaat uit een inkomhal, leefruimte met voorziening voor een gashaard, keuken met alle comfort en een prachtzicht naar de tuin en een berging.
Op de verdieping treffen we 2 mooie slaapkamers aan de badkamer zowel een ligbad als een douche. Via vaste trap bereiken we de zolder. Deze kan mits afwerking herzien worden als extra slaapkamer.
De zonnige tuin met overdekt terras is de ideale plaats om tot rust te komen. Handig om te weten: Via een zijstraatje kan het uiteinde van de tuin ook bereikt worden.

Troeven van deze woning:

- Absolute toplocatie op wandelafstand van het bruisende centrum
- Aangename tuin
- Grondig gerenoveerd
- Zeer gunstig EPC label
- Elektriciteit conform
- Perceel langs achterzijde bereikbaar

Deze woning moet gezien worden. Neem gerust contact op voor een bezoek via [email protected] of 0484 16 60 77.

Contacter