Maison à vendre

465000€

3 chambres 155 mètres carrés

Immoweb code : 21623860
Immoweb code : 21623860

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
155 mètres carrés habitables
1712 mètres carrés de terrain

Description

GERENOVEERDE WONING MET 3 SLAAPKAMERS - TE KOOP (LANGELEDE)

Langs de prachtige Langelede in Wachtebeke bevindt zich deze volledig gerenoveerde woning op een perceel van 1.712 m².
Hier geniet u dagelijks van groen, rust en een schitterende omgeving, terwijl winkels, verbindingswegen en voorzieningen vlot bereikbaar zijn.

De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van ca. 155 m² en combineert hedendaags wooncomfort met energiezuinigheid. Binnenin vindt u een lichtrijke open keuken met ruime leefruimte, ideaal voor gezellige familiemomenten en een optimaal contact met tuin en omgeving. Verder beschikt de woning over 3 volwaardige slaapkamers.
Bij de renovatie werd volop ingezet op comfort en duurzaamheid: vloerverwarming, warmtepomp, zonnepanelen, driedubbele beglazing, ventilatiesysteem D en een regenput zorgen voor een toekomstgerichte en energiezuinige woonervaring.

De ligging is een absolute troef: rustig en groen wonen aan het water, met tegelijk een uitstekende bereikbaarheid! 
Een instapklare woning voor wie op zoek is naar stijlvol wonen op een prachtige locatie in het hart van Wachtebeke. 

Heeft u interesse en wenst u een bezoek? Wij organiseren een bezoekdag op 20/06/2026 van 10h-12h.

Bel 0492/97.47.00 of mail [email protected].
Let op: op voorhand verwittigen is verplicht.

Contacter