Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Ruimte, rust en vooral veel mogelijkheden. Deze bungalow staat op een perceel van 815 m² en combineert gelijkvloers wonen met een royale tuin, een grote garage en een afzonderlijk atelier. Een woning met een stevige basis en genoeg speelruimte om er iets heel eigens van te maken.
Binnen is de indeling helder en praktisch. De woning beschikt over een woonkamer, keuken, drie slaapkamers, een badkamer en een afzonderlijk toilet. Alles bevindt zich op het gelijkvloers, wat het geheel vlot toegankelijk en comfortabel maakt.
Achteraan ligt de zuidgerichte tuin met terras. Veel zon, veel groen en vooral voldoende plaats om buiten echt iets mee te doen. Wie liever in de tuin bezig is dan vanuit het raam naar een postzegel gras kijkt, zit hier goed.
Een van de grote troeven van het pand bevindt zich naast de woning. De ruime garage en het aansluitende atelier bieden een pak extra mogelijkheden: opslag, hobbyruimte, werkplaats, wasruimte of gewoon eindelijk genoeg plaats voor alles waarvoor in een doorsneewoning nooit een logische plek lijkt te bestaan. In totaal bedraagt de bebouwde oppervlakte meer dan 200 m².
De woning zelf kan op verschillende punten worden opgefrist en gemoderniseerd. Dat vraagt wat werk, maar geeft tegelijk de vrijheid om ze stap voor stap aan te passen aan de eigen smaak en manier van wonen.
Met haar ruime perceel, zuidgerichte tuin, drie slaapkamers en uitzonderlijk veel bijruimte is dit geen bungalow die het alleen van haar eenvoud moet hebben. Hier zit vooral potentieel in de vierkante meters, zowel binnen als buiten. Met de fiets sta je bovendien in een dikke 10 minuten aan zee!
| Année de construction | 1971 |
|---|---|
| Nombre d'étages | 1 |
| État du bâtiment | Première occupation |
| Patrimoine protégé | Non applicable |
| Nombre de façades | 4 |
| Type d’environnement | Aménagé |
| Le certificat amiante est disponible | Non |
| Chambres | 3 |
|---|---|
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 1 |
| Toilettes | 1 |
| Porte blindée | Non |
| Surface du terrain | 815 mètres carrés |
|---|---|
| Terrain à front de rue | Non |
| Terrain boisé | Non |
| Terrain arrière | Non |
| Terrain plat | Oui |
| Largeur du terrain à rue | mètres |
| Eau, gaz & électricité | Non |
| Consommation d'énergie primaire | 610 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | F |
| Travaux de renovation obligatoire | Oui |
| Numéro unique du certificat PEB | 20261002-0003967781-RES-1 |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Non communiqué |
| Attestation as-built | Non |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Double vitrage | Non |
| Permis de construire | Non |
|---|---|
| Type de construction | Toutes sortes |
| Plan Cadastral | Non |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
|
P-score
|
Non communiqué |
|
G-score
|
Non communiqué |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Autre type de zone |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 329000 € |
|---|---|
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
| Adresse |
Leopold I Laan 132
8000 - Brugge |
|---|---|
| Site internet |
|
Contacter