Maison à vendre

305000€

2 chambres 138 mètres carrés

Immoweb code : 21783466
Immoweb code : 21783466

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
138 mètres carrés habitables
248 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Op zoek naar een gezellige woning met tuin op een centrale en aangename locatie in Ekeren? Deze charmante woning aan de Jaak Van Haesendonckstraat 19 biedt een mooie combinatie van karakter, comfort en mogelijkheden.

De woning beschikt over 2 slaapkamers, een badkamer en een gezellige tuin waar je heerlijk kunt genieten van rustige momenten buiten.

De woning werd deels recent gerenoveerd, waardoor al heel wat werken werden uitgevoerd en de woning een frisse basis heeft gekregen. Tegelijkertijd zijn er nog enkele ruimtes en details die verder kunnen worden afgewerkt. Ideaal voor wie graag nog zijn eigen stijl en persoonlijkheid aan de woning wil toevoegen en er stap voor stap zijn eigen thuis van wil maken.

Interesse? Contacteer ons gerust voor meer informatie of om een bezoek in te plannen.

Contacter