Maison à vendre

409000€

2 chambres 191 mètres carrés

Immoweb code : 21799557
Immoweb code : 21799557

Aperçu

2 chambres
2 salles de bains
191 mètres carrés habitables
483 mètres carrés de terrain

Description

Woning

Désolé il n'y a pas de traduction française. Ruime woning met garage en tuin
Deze ruime woning is gelegen op een perceel van 483 m² en beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 191 m². Dankzij de royale indeling biedt het pand heel wat ruimte en mogelijkheden voor verdere inrichting volgens de wensen van de toekomstige eigenaar.
De woning telt momenteel 2 slaapkamers, met de mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren. Verder zijn er twee sanitaire ruimtes en twee toiletten aanwezig. Ook aan praktische bergruimte is er geen gebrek, dankzij de kelder, zolder, berging/wasplaats en garage.
De woning wordt verwarmd via centrale verwarming op gas, is voorzien van dubbele beglazing en beschikt over een EPC-label C. De riolering werd in het verleden vernieuwd en correct aangesloten.
Ook de ligging vormt een extra troef. De woning bevindt zich in Niel, in de Rupelstreek, met een vlotte verbinding richting Antwerpen, Boom en de omliggende gemeenten. Winkels, scholen, openbaar vervoer en diverse recreatieve voorzieningen bevinden zich in de nabije omgeving.
Een ruime woning met een degelijke basis, praktische indeling en tal van mogelijkheden op een goed bereikbare locatie.

Contacter