Maison à vendre

349500€

3 chambres 200 mètres carrés

Immoweb code : 21677687
Immoweb code : 21677687

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
200 mètres carrés habitables
1441 mètres carrés de terrain

Description

Alleenstaande woning op 1.441m² met extra opslagruimte

Centraal gelegen op een perceel van 1.441 m² bevindt zich deze alleenstaande woning met bijzonder veel ruimte en tal van mogelijkheden. Dankzij de combinatie van een gezellige woning, twee garages en een bijkomende opslagruimte van ca. 100 m² is dit een ideale eigendom voor wie op zoek is naar extra bergruimte, een hobbyruimte of een praktische combinatie van wonen en opslag.

Ligging
De woning geniet een ligging net buiten het centrum van Roeselare, met een vlotte verbinding naar winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen. Bovendien bevindt de oprit van de E403 zich op korte afstand, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid richting Brugge, Kortrijk en Gent.

Indeling van de woning
Via de inkomhal komt u terecht in de aangename leefruimte met open ingerichte keuken. De keuken biedt alle nodige comfort en sluit mooi aan op de leefruimte, wat zorgt voor een open en huiselijke sfeer. Aansluitend bevindt zich een praktische wasplaats met douche en extra opbergruimte. Vanuit de keuken heeft u directe toegang tot het overdekte terras en de ruime tuin.
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan één momenteel ingericht is als dressing. De badkamer bevindt zich ook op de verdieping. 

Extra troeven

Perceel van 1.441 m²
Twee garages aanwezig
Extra opslagruimte/magazijn van ca. 100 m²
Goed bereikbaar
Conforme elektriciteit
Dubbele beglazing in de volledige woning
Ruime tuin met tal van mogelijkheden

Deze eigendom biedt een unieke combinatie...

Contacter