Maison à vendre
435000€
3 chambres 157 mètres carrés
Aperçu
Description
Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Bent u op zoek naar een woning waar u zich meteen thuis voelt? Dan zal deze bijzonder verzorgde gezinswoning u ongetwijfeld weten te verrassen. Doorheen de jaren werd de woning met veel zorg onderhouden en kwalitatief afgewerkt, waardoor u er meteen kunt intrekken.
Achter de verzorgde inkomhal met apart gastentoilet ontvouwt zich een woning die meteen een warm en verzorgd gevoel uitstraalt. Vanuit de hal bereikt u de uitzonderlijk nette, droge en volledig afgewerkte kelder, een absolute troef voor wie veel praktische bergruimte waardeert. De lichtrijke leefruimte van ongeveer 35 m² vormt het hart van de woning. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk daglicht en bieden een aangenaam, ruimtelijk uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. De gezellige keuken sluit harmonieus aan op de veranda, die uitgeeft op het terras en de onderhoudsvriendelijke, volledig aangelegde tuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers (met ingemaakte kasten), waarvan één slaapkamer uitgerust is met airconditioning voor extra comfort tijdens warme zomerdagen. Daarnaast beschikt de woning over twee badkamers, een duidelijke meerwaarde voor gezinnen of wie graag extra comfort geniet. De ruime zolder is bereikbaar via een valtrap en biedt nog heel wat potentieel om één of zelfs twee extra slaapkamers, een hobbyruimte of een thuiskantoor te creëren.
Ook technisch bevindt de woning zich in uitstekende staat. Zo beschikt ze onder meer over een recent geïsoleerd dak, conforme elektriciteit, dubbele PVC-beglazing met rolluiken, een Vaillant-hoogrendementsketel en stijlvolle zwarte houten jaloezieën als raamafwerking.
De ligging vormt een extra meerwaarde. U woont in een rustige, aangename buurt met een uitstekende bereikbaarheid. Openbaar vervoer bevindt zich om de hoek, de autosnelweg is vlot bereikbaar en zowel Antwerpen als de omliggende gemeenten richting de Kempen liggen op korte afstand. Voor gezinnen is dit bovendien een ideale locatie, met een kinderopvang recht tegenover de woning en een kleuterschool op slechts 50 meter. Ook het Cogelspark, de bibliotheek en het ontmoetingscentrum Cogelshof bevinden zich op wandelafstand.
Kortom, een uitzonderlijk verzorgde, lichtrijke woning waar kwaliteit, comfort en uitbreidingsmogelijkheden hand in hand gaan. Een ideale thuis voor wie op zoek is naar zorgeloos wonen op een rustige, maar centraal gelegen locatie. Bij meer interesse neem rechtstreeks contact op met de eigenaar. Geen Immo aub
| À partir de | Après la signature de l’acte |
|---|---|
| Année de construction | 1962 |
| Nombre d'étages | 2 |
| État du bâtiment | Excellent état |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Largeur de la façade à rue | 6 m |
| Nombre de façades | 2 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 157 mètres carrés |
|---|---|
| Chambres | 3 |
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 2 |
| Bureau | Non |
| Espace professionnel | Non |
| Porte blindée | Non |
| Surface du terrain | 163 mètres carrés |
|---|---|
| Terrain à front de rue | Non |
| Terrain boisé | Non |
| Terrain arrière | Non |
| Terrain plat | Non |
| Eau, gaz & électricité | Non |
| Surface du jardin | 60 mètres carrés |
| Consommation d'énergie primaire | Non communiqué |
|---|---|
| Classe énergétique | C |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Non communiqué |
| Attestation de conformité des citernes à mazout | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Chauffe-eau commun | Non |
| Double vitrage | Non |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Type de construction | Toutes sortes |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non communiqué |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone inondable potentielle |
|
P-score
|
Non communiqué |
|
G-score
|
Non communiqué |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 435000 € |
|---|---|
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|