Apartment for rent

1300€ + 50€ per month

2 bedrooms 99 square meters

Immoweb code : 21879627
Immoweb code : 21879627

Overview

2 bedrooms
99 square meters livable space
Floor : 1

Description

Luxe, nieuwbouw appartement vlakbij het centrum!

Sorry, there is no English translation. Wenst u een bezoek?
Doe dit dan enkel via de knop ‘Bezoek plannen’ op onze persoonlijke website: www.structura.be.

Dit is 24/7 mogelijk zolang de reserveringen niet volzet zijn.

Afspraken zijn niet telefonisch of via externe websites in te plannen.



Dit nieuwbouwappartement van ca. 100 m² combineert een hedendaagse afwerking met een praktische indeling en veel natuurlijke lichtinval.

De leefruimte vormt samen met de open, volledig ingerichte keuken één aangenaam geheel. Grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en geven rechtstreeks toegang tot de twee terrassen.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers. Verder zijn er een douchekamer, een afzonderlijk toilet en een praktische wasberging aanwezig.
Indeling: inkomhal, leefruimte met open keuken en eetplaats, twee terrassen, twee slaapkamers, badkamer, apart toilet en twee bergingen.
U huurt verplicht een ondergrondse autostaanplaats bij aan €50/maand. Kelderberging en gedeelde fietsenberging zijn inbegrepen in de huurprijs.
De provisionele, maandelijkse lasten voor onderhoud van de gemene delen bedragen €50.
CV op warmtepomp. EPB in opmaak. Onmiddellijk vrij.

Get in touch