Apartment for sale

449000€

2 bedrooms 68 square meters

Immoweb code : 21671630
Immoweb code : 21671630

Overview

2 bedrooms
1 bathroom
68 square meters livable space
Available date : February 1 2026
Floor : 2

Description

Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers nabij Lipp...

Dit aangename appartement met twee slaapkamers is uitstekend gelegen op de Elizabetlaan, net om de hoek van de Lippenslaan, in het bruisende centrum van Knokke. Alle winkels, restaurants, openbaar vervoer en voorzieningen bevinden zich op wandelafstand, wat dit appartement ideaal maakt als vaste woonst, tweede verblijf of investering.

Het appartement beschikt over een inkomhal met apart gastentoilet. De lichtrijke woonkamer biedt een comfortabele leefruimte met plaats voor salon en eetgedeelte. De aparte keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle nodige comfort.

Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers, die tal van mogelijkheden bieden voor gezinsgebruik, gastenverblijf of bureau.
Troeven:

Topligging in het centrum van Knokke
Op wandelafstand van Lippenslaan, winkels en horeca
Twee slaapkamers
Apart gastentoilet
Aparte keuken met comfort


Ideaal als woonappartement, tweede verblijf of investering
Een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een centraal gelegen appartement in het hart van Knokke.

Ref. A704

Get in touch