Duplex for sale

449000€

4 bedrooms

Immoweb code : 21642523
Immoweb code : 21642523

Overview

4 bedrooms
2 bathrooms
Floor : 0

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Bijzonder mooi gelegen eigendom, in centrum Leut. 2 appartementen. Ook als 1 woning te bewonen, met 6 slaapkamers bijvoorbeeld.
De originele woning werd gebouwd in 1948. Er is een gemeenschappelijke voordeur. De inkomhal heeft een trap naar het bovenste appartement.
De 2 appartementen zijn duplex. Een veranda, binnenkoer, tuintje, garages en bergingen horen bij de eigendom. Sterke constructie met beton tussenvloeren.
Appartement 1 heeft woonkamer, keuken, veranda, gelijkvloers en op het verdiep zijn de 2 slaapkamers en badkamer. EPC: 373. Geen renovatieplicht!
Appartement 2 heeft vanaf de inkom gelijkvloers een trap naar de 1e verdieping, waar leefruimte en keuken zijn. De leefruimte is eenvoudig op te delen in 2 slaapkamers. Op het 2de verdiep zijn dan de 2 kamers en badkamer. EPC: 289. Geen renovatieplicht.
De zolder is niet in gebruik. De zoldervloer is geïsoleerd. Geen kelder.
Ieder appartement heeft zijn eigen verwarmingsinstallatie en eigen meters van gas en elektriciteit.
De veranda wordt nu gebruikt door appartement 1, gelijkvloers.
Gelijkvloers zijn er de ruimte met de meters en verder het garagegebouw en tuin met berging.
Ideaal pand ook voor een gezin met kinderen.

Appartement Ganzenpoelstraat 21 - gelijkvloers+1/2 verdiep : EPC 373 kWh/m²j - D label
Appartement Ganzenpoelstraat 21 bus 1 - 1e verdiep + 1/2 verdiep : EPC 289 kWh/m² j - C label

GEMEENSCHAPPELIJKE INKOM
Toegang tot appartement 1 en trap naar bovenliggend appartement 2

APPARTEMENT 1 : gelij

Get in touch