House for rent

1250€ per month

2 bedrooms 92 square meters

Immoweb code : 21926867
Immoweb code : 21926867

Overview

2 bedrooms
1 bathroom
92 square meters livable space

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Huren kan vanaf 10 december 2026.
De woning is gelegen vlakbij het Dijlepark, op 2 minuten wandelen van het groot Begijnhof, vlakbij het Leuvens kernwinkelgebied. De woning is een rijwoning en werd recent gerenoveerd: nieuwe keuken, nieuwe badkamer, nieuw dak en extra vloerisolatie.
Op de gelijkvloerse verdieping bevindt zich de leefruimte, die rechtstreeks toegang geeft tot de volledig geïnstalleerde keuken. Op de eerste verdieping vindt u een ruime slaapkamer en een badkamer met douche, lavabo en toilet. De tweede verdieping herbergt een bijkomende zeer ruime slaapkamer.
De ligging is absoluut ideaal: op wandelafstand van winkels, restaurants, openbaar vervoer en alle voorzieningen die Leuven te bieden heeft. Deze woning combineert charme, comfort en een toplocatie in één aantrekkelijk geheel.
Heeft u vragen of wenst u graag een bezoek? Aarzel niet om mij te contacteren via mail met [email protected] of via 0485 80 08 89

Get in touch