De Reisduif

 (excl. taxes) From 552000€ To 807000€

3 - 4 bedrooms 223 - 259 square meters

Immoweb code : 21842337
Immoweb code : 21842337

Overview

3 - 4 bedrooms
223 - 259 square meters

Description

Kwaliteitsvol woonproject met zes landelijke woningen in ...

Kwaliteitsvol woonproject met zes landelijke woningen in Lapscheure (Damme).
Vanaf 552.000 €, excl. verkooprechten, btw en aankoopkosten.

Gelegen in het landelijke Lapscheure, een deelgemeente van Damme, bevindt dit woonproject zich in een rustige en landelijke omgeving. Het erf grenst aan de kerk van Lapscheure en aan drie monumentwoningen die worden gerestaureerd. De combinatie van het rustig landelijke karakter van het dorp, samen met de vlotte bereikbaarheid naar de centrumsteden, Damme en Knokke-Heist, maakt deze ligging zo aantrekkelijk.

Het ontwerp is van de hand van architect Peter Bovijn (Bovijn en Watelle architecten, Brugge), waarin tijdloze vormgeving, karaktervolle materialen en respect voor de omgeving centraal staan. De zes woningen zijn opgevat als twee langgevelvolumes van drie, rond een private wegenis die als een lus aantakt op de Lapscheurestraat. Het midden van die lus bevat een wadi die het hemelwater van het volledige erf op natuurlijke wijze infiltreert.

Elke woning heeft een eigen garage, met met intrit/ extra staanplaats in grasdallen, een ruim zonneterras en een private tuin die kan oplopen tot wel ca. 1.471m² en die allemaal overgaan in open polderland. Een de inrit van het project bevindt zich ook een gemeenschappelijke vuilnisberging.

De bouwheer, Bouwconcept Freddy Versluys bouwt vanuit een jarenlange traditie van vakmanschap en kwaliteitsvol wonen. Met ondertussen meer dan zes decennia ervaring in residentiële projecten en een sterke aandacht voor architectuur, functionaliteit en afwerking, vormt het familiebedrijf een ervaren en betrouwbare bouwpartner voor uw woonproject.

Elke woning volgt dezelfde heldere opbouw over drie niveaus:

Op het gelijkvloers, een inkomhal, leefruimte, eet- en kookplaats, gastentoilet, een tuin- en fietsberging en een inpandige garage.
Op de verdieping zijn er drie of vier slaapkamers, badkamer, dressing, apart toilet, nachthal en een afzonderlijke technische ruimte.
De zolderverdieping bruikbaar als extra slaapkamer/bureau/hobbykamer, of als grote bergruimte, met een aparte zone voor technieken.


Het woonerf telt twee bestemmingen: deels woongebied met landelijk karakter, deels landschappelijk waardevol agrarisch gebied. De woningen en de private tuinzones liggen in het woongebied; het achterste deel van de percelen situeert zich in agrarisch gebied en moet onbebouwd blijven.

Woning 1 en woning 3 worden casco verkocht: wind- en waterdicht opgeleverd, met volledige ruwbouw, dakopbouw...

Get in touch