Overview
Description
KARAKTERVOLLE SPLITLEVEL-VILLA OP 2.550 M² MET VOLLEDIG I...
Ruimte, privacy en veelzijdigheid op een uitzonderlijk perceel.
Op zoek naar een ruime woning met karakter, een royale tuin én tal van mogelijkheden? Deze prachtige splitlevel-villa in zuiderse stijl biedt het allemaal.
De woning is gelegen op een ruim hoekperceel van maar liefst 2.550 m² en beschikt over circa 260 m² bewoonbare oppervlakte. Dankzij de combinatie van de ruime hoofdwoning, de volledig ingerichte tuinwoning, de inpandige garages, de parkeermogelijkheden en de aparte toegang tot het perceel, is dit een eigendom met uitzonderlijk veel potentieel.
DE WONING
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een ruime inkomhal die meteen het royale karakter van de woning benadrukt.
De ruime leefruimte vormt samen met de open keuken het centrale hart van de woning. De aangename leefruimtes staan in directe verbinding met de buitenomgeving en geven uit op de ruime terrassen, waar het heerlijk genieten is van de tuin en de zuiderse sfeer die deze eigendom uitstraalt.
De villa beschikt over 3 slaapkamers en een nieuwe badkamer, uitgerust met zowel een comfortabel bad als een aparte douche.
De woning is bovendien voor ongeveer 50% volledig onder keldert. Deze kelderverdieping biedt heel wat extra praktische ruimte en beschikt over 2 inpandige garages, ideaal voor het veilig stallen van meerdere voertuigen, fietsen of andere materialen.
De overige helft van de woning is voorzien van een kruipkelder, wat zorgt voor een praktische technische ruimte en een goede toegankelijkheid van de onderliggende constructie.
Ook de zolderverdieping biedt nog bijkomende mogelijkheden. Deze ruimte kan perfect dienstdoen als ruime bergzolder, ideaal voor het opbergen van seizoensgebonden spullen, archief, materiaal en allerhande huishoudelijke zaken.
EEN VOLWAARDIGE TUINWONING MET TAL VAN MOGELIJKHEDEN
Een absolute troef van deze eigendom is de volledig ingerichte tuinwoning, die via een aparte ingang bereikbaar is.
Deze extra woning beschikt over:
2 slaapkamers
een badkamer
een apart toilet
een keuken
een open leefruimte
een eigen terras
Hierdoor ontstaan er heel wat mogelijkheden.
De tuinwoning kan bijvoorbeeld perfect gebruikt worden als zorgwoning, als comfortabele woonruimte voor oudere kinderen, als verblijf voor ouders of familie, of als aangename plek voor gasten.
Maar ook professioneel biedt deze ruimte heel wat potentieel. Denk aan een bureel voor zelfstandigen, praktijkruimte, kantoor of comfortabele thuiswerkplek.
Wie geen behoefte heeft aan een extr...
| Construction year | 1997 |
|---|---|
| Building condition | Good |
| Immovable heritage | Not specified |
| Covered parking spaces | 1 |
| Outdoor parking spaces | 6 |
| Asbestos certificate is available | Not specified |
| Usable floor area | 260 square meters |
|---|---|
| Living room | Yes |
| Dining room | Yes |
| Kitchen type | Installed |
| Bedrooms | 3 |
| Bathrooms | 1 |
| Toilets | 2 |
| Basement | Yes |
| Surface of the plot | 2550 square meters |
|---|---|
| Connection to sewer network | Connected |
| Gas, water & electricity | Yes |
| Terrace | Yes |
| Secure access / alarm | No |
|---|---|
| TV cable | Yes |
| Internet | Yes |
| Primary energy consumption | Not specified |
|---|---|
| EPC/EPC label | B |
| Renovation works mandatory | No |
| Unique code EPB certificate | Not specified |
| CO₂ emission | Not specified |
| Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
| Valid electricity inspection certificate | Yes |
| As built plan | Yes, conform |
| Summons: No judicial remedy or administrative measure imposed | Not specified |
|
Flemish register of measures consulted
|
Not specified |
| Valid flood certificate | Not specified |
| Heating type | Gas |
| Heat pump | No |
| Photovoltaic solar panels | No |
| Thermic solar panels | No |
| Double glazing | Yes |
| Building permit | Yes |
|---|---|
| Cadastral Plan | Not specified |
| Right of first refusal for the tenant | Not specified |
| Obligation to build | No |
| Allotment permit | Yes |
| Preemption right | No |
| Proceedings for breach of planning regulations | No |
| Most recent urban development zoning | Not specified |
| Flood zone type | Non flood zone |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Latest land use designation | Living area (residential, urban or rural) |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
| Price | 585000 € |
|---|---|
| Tenement building | No |
|
|
|
Lotem vastgoed
| Address |
13 Orleansplein
3200 - Aarschot |
|---|---|
| External reference | 20260029 |
Get in touch