Maison à vendre

345000€

4 chambres 172 mètres carrés

Immoweb code : 21658592
Immoweb code : 21658592

Aperçu

4 chambres
2 salles de bains
172 mètres carrés habitables
583 mètres carrés de terrain
Disponible le : 1 février 2027

Description

RUSTIG GELEGEN, INSTAPKLARE WONING MET TUIN RONDOM EN RUI...

Deze verzorgde woning is gelegen in een uiterst rustige, doodlopende straat en biedt een ideale combinatie van comfort, licht en functionaliteit. De woning werd oorspronkelijk gebouwd in 1986, waarbij de bovenverdieping in 2013 volledig werd ingericht. In 2024 onderging de woning nog een grondige opfrissing, waardoor ze vandaag volledig instapklaar is.

WAT U MOET WETEN OVER DIT PAND

Objecttype OB bebouwing - 4 Slaapkamers - Inpandige garage - Woonoppervlakte 172 m² - Perceel 5a 83ca - Warmtepomp (3x airco/heater) - Verwarmingsketel 2011 - Elektriciteit conform

GELIJKVLOERS:
Bij het betreden van de woning komt u in een verzorgde inkomhal met beige tegelvloer, een stijlvolle houten trap en praktische vestiaireruimte onder de trap. De lichtrijke leefruimte straalt gezelligheid uit en is uitgerust met een airco/heater. Vanuit de living kan eenvoudig een rechtstreekse toegang naar de tuin worden gecreëerd.
Op het gelijkvloers bevindt zich eveneens een volwaardige slaapkamer die perfect dienst kan doen als bureau, ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen. De ruime keuken is uitgevoerd in wit met een bijpassend werkblad en beschikt over een eettafel in dezelfde stijl. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk licht en een mooi zicht op de tuin. De keuken is uitgerust met twee lavabo’s, een keramische kookplaat, oven ('26), dampkap, vaatwasser en een stijlvolle grijze mozaïek spatwand. Aansluitend is er een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine.
Verder is er een garage met elektrische kantelpoort, verwarmingsketel en extra bergruimte.
Via de nachthal bereikt u de badkamer met lavabo, spiegel, twee kolomkasten en een ligbad. Het aparte toilet bevindt zich op de hal en is voorzien van een handenwasser. Een tweede slaapkamer op het gelijkvloers beschikt eveneens over een airco/heater.

EERSTE VERDIEPING:
Op de eerste verdieping vindt u een ruime nachthal met laminaatvloer, een tweede toilet met handenwasser en een leuke tegelafwerking met kiezelmotief. Hier bevinden zich nog twee slaapkamers. Eén kamer is uitgerust met airco/heater, laminaat en een TV-aansluiting. De andere slaapkamer beschikt over een op maat gemaakt bed, ingebouwde kast, laminaatvloer en aansluitingen voor TV en internet. Vanuit deze kamer heeft u toegang tot een tweede badkamer met douche en lavabo.

OUTDOOR:
De buitenruimte is een absolute troef: het perceel is volledig omheind en biedt optimale privacy dankzij de groene haag. Het westgerichte terras met...

Contacter