Our properties


About us

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

๐Ÿ“ Een nieuwe horizon voor uw vastgoedplannen
Immo Zone heeft een kantoor in Knokke-Heist
Met trots kondigen wij de opening aan van ons nieuwe kantoor in Knokke-Heist, strategisch gelegen in de Sluisstraat 51. Deze uitbreiding stelt ons in staat u niet alleen in het binnenland, maar voortaan ook aan zee te begeleiden bij de verkoop of aankoop van exclusieve eigendommen.
โœจ Een nieuwe naam. Eรฉn krachtig verhaal.
Immo Zone is het resultaat van de samensmelting van enkele sterke vastgoedspelers โ€“ waaronder Immo De Grauwe, Appelmans Immobiliรซn, B&V Invest en Hestor.
Eind dit jaar verdwijnen alle โ€œpowered byโ€-vermeldingen en treedt onze groep voluit naar buiten onder รฉรฉn herkenbare naam: Immo Zone.
๐Ÿก Wat betekent dit voor u?
Of u nu overweegt om te verhuizen naar zee, op zoek bent naar een tweede verblijf of net een eigendom in het binnenland wenst te verkopen โ€“ u kan rekenen op onze diepgaande marktkennis, netwerk en persoonlijke aanpak.
๐Ÿ” Wenst u een discreet en vrijblijvend adviesgesprek over de waarde van uw eigendom?
Wij maken graag tijd voor u.
๐Ÿ“ง [email protected]

Professional information

Get in touch

Legal information

IPI / Registration nยฐ : 511931