Apartment block for sale

375000€

732 square meters

Immoweb code : 21866815
Immoweb code : 21866815

Overview

732 square meters livable space
455 square meters of land

Description

Projectgebouw

Sorry, there is no English translation. Veelzijdig projectpand met omgevingsvergunning in Vlamertinge
Op een centrale en goed bereikbare ligging in Vlamertinge bevindt zich dit karaktervol en bijzonder ruime pand met tal van ontwikkelingsmogelijkheden.
Voor het gebouw werd reeds een omgevingsvergunning verleend voor de realisatie van 5 appartementen in combinatie met een groepspraktijk, waardoor een concreet ontwikkelingsproject onmiddellijk voorhanden is.
Het pand kent daarnaast historisch een vergunde commerciële functie en is gelegen in woongebied met landelijk karakter, waar onder meer wonen, handel, dienstverlening, ambacht en kleinbedrijf mogelijk zijn voor zover verenigbaar met de omgeving.
Hierdoor kunnen ook andere invullingen interessant zijn, zoals handel, kantoor- of praktijkruimte, een combinatie van wonen en werken of commerciële ruimte met stockage, mits naleving van de toepasselijke voorschriften en eventuele vergunningsplicht.
Het gebouw is opgenomen als vastgesteld bouwkundig erfgoed en biedt dankzij zijn karakter, ruime volumes en bestaande vergunning een bijzonder interessante opportuniteit voor investeerders, ontwikkelaars of ondernemers die op zoek zijn naar een pand met potentieel.
Troeven: reeds vergund project met 5 appartementen en groepspraktijk, bestaande commerciële historiek, polyvalente invullingsmogelijkheden en karaktervolle erfgoedarchitectuur.

Get in touch