Apartment for rent

850€ per month

1 bedroom 106 square meters

Immoweb code : 21674953
Immoweb code : 21674953

Overview

1 bedroom
1 bathroom
106 square meters livable space
Floor : 1

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Bent u op zoek naar een ruime loft waar ruimte en licht perfect samenkomen? Dan is deze loft met één slaapkamer op de tweede verdieping in het centrum van Eke precies wat u zoekt.
Deze leuke loft biedt een aangename open leefruimte met grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en ruimte. De volledig uitgeruste keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en maakt het geheel bijzonder praktisch en sfeervol.
Verder beschikt deze loft over een ruime slaapkamer, een badkamer met bad en douche en voldoende bergruimte.
Centrale verwarming op aardgas en airco voorzien voor alle comfort.
Overdekte autostaanplaats inbegrepen in de huurprijs.
De ligging is een absolute troef. In een rustige straat, maar toch op wandelafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en horeca. Ook het station van Eke-Nazareth en de E17 bevinden zich op slechts enkele minuten, waardoor Gent, Deinze en Kortrijk vlot bereikbaar zijn. De omgeving biedt daarnaast tal van wandel- en fietsmogelijkheden in de Scheldevallei en het Parkbos.
Huurprijs: € 850,00 + € 25,00 gemeenschappelijke kosten.
Onmiddellijk beschikbaar.
Voor bezoek: Bel Ulrik Willems 0495 93 38 35 of email: [email protected]

Get in touch