Apartment for rent

700€ per month

2 bedrooms 106 square meters

Immoweb code : 21745202
Immoweb code : 21745202

Overview

2 bedrooms
1 bathroom
106 square meters livable space
Floor : 0

Description

appartement

Sorry, there is no English translation. Appartement in het centrum van Roeselare

Bent u op zoek naar een ruim en lichtrijk appartement op een toplocatie in het centrum van Roeselare?
Dan is dit appartement zeker iets voor u.

U wordt verwelkomd in een ruime inkomhal. Het appartement beschikt over 2 grote slaapkamers, voorzien van rolluiken, een apart toilet en een badkamer uitgerust met een dubbele lavabo en inloopdouche.
De ruime leefruimte geniet dankzij de vele ramen van een uitzonderlijke lichtinval en creëert een aangename, open sfeer.
Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken, voorzien van alle toestellen en maar liefst 2 koelkasten.
Verder beschikt het appartement over een praktische en ruime berging en terras achteraan.
Een extra troef is de garage met elektrische poort, voorzien van verlichting en elektriciteit. Optioneel bij te huren voor €80.00

Prijs: €700/maand + €75.00 voorschot syndic en water + garage €75.00/maand

Ideaal voor wie comfortabel en centraal wil wonen in het hart van Roeselare.

Bij interesse, gelieve via onderstaande link uw gegevens in te vullen en uw kandidatuur in te dienen:

https://clee.be/nl/app/kandidaat-stellen/0476526158/e051393c-d08f-f111-9b33-6045bd9c00f8

Get in touch