Apartment for sale

395000€

2 bedrooms 75 square meters

Immoweb code : 21814944
Immoweb code : 21814944

Overview

2 bedrooms
2 bathrooms
75 square meters livable space
Floor : 8
Link to the virtual visit

Description

Ruim appartement met 2 slaapkamers, slaaphoek en uitzonde...

Prachtig gelegen appartement op de 8ste verdieping van Residentie Calmeyn, op amper 100 meter van het strand en de Esplanade van De Panne. Dankzij de topligging en het uitzonderlijk ruime terras is dit een ideale eigendom voor wie volop wil genieten van de kust.
 
Het appartement beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 75 m² en omvat een inkomhal met praktische slaaphoek, een badkamer met ligbad en lavabomeubel en een ingerichte keuken met aansluitende berging.
 
De aangename en zonnige leefruimte geeft uit op het absolute paradepaardje van dit appartement: een ruim terras van maar liefst 40m².

Het zuidwestgerichte terras biedt een optimale zonoriëntatie, waardoor u hier de hele dag kunt genieten van de zon, met als kers op de taart een prachtig uitzicht op de zee.
Verder zijn er twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer rechtstreeks toegang biedt tot het ruime zonneterras.
 
Er is bovendien de mogelijkheid om één of twee garages aan te kopen.
Ook een ondergrondse autostaanplaats behoort tot de mogelijkheden.
 
TROEVEN

40 m² zuidwestgericht zonneterras
Prachtig zeezicht
Slechts 100 meter van het strand, Esplanade en de Westhoekduinen
2 slaapkamers + slaaphoek
Zonnige leefruimte
Ingerichte keuken met praktische berging
Zuidwestoriëntatie voor optimale zonbeleving

Een bijzonder aanbod op een topligging in De Panne, waar ruimte, zon en zee samenkomen. Ideaal als tweede verblijf, investering of vaste woonst.
 
Het appartement kan enkel bezocht worden op AFSPRAAK en dit op de openkijkdag op zaterdag 10 oktober tussen 9u en 12u.
Aarzel niet en maak vandaag nog uw afspraak!

Let op: enkele foto’s werden met behulp van AI gegenereerd en dienen uitsluitend ter illustratie.

Get in touch