Duplex for sale

415000€

3 bedrooms 190 square meters

Immoweb code : 21865105
Immoweb code : 21865105

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
190 square meters livable space
Floor : 2

Description

Ruim duplexappartement met drie slaapkamers in Gent

Landbergh bezoekdag: ontdek dit authentieke interbellumappartement tijdens het bezoekmoment op vrijdag 2 oktober tussen 18u en 20u30, uitsluitend op afspraak.

Dit karaktervolle duplexappartement van ca. 180 m² strekt zich uit over de tweede en derde verdieping en geniet een uitstekende ligging aan de Gentse binnenring, vlak bij de Watersportbaan, Blaarmeersen en Coupure. 

Op de tweede verdieping bevinden zich een inkomhal, een lichtrijke doorzonleefruimte met volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer en een badkamer met ligbad, lavabo en toilet. De derde verdieping omvat een masterbedroom, derde slaapkamer en bergruimte. Als extra troef beschikt het appartement over een dakterras. Er is eveneens een garage, vergund als fietsenberging. Het gebruik van de oprit kan in onderling overleg worden afgesproken.

Het appartement dateert uit het interbellum en werd ontworpen door de Gentse architect Charles Hoge, een markante vertegenwoordiger van de Gentse architectuur. 

Ook binnen bleven talrijke authentieke elementen bewaard. De plafondhoogtes van 3,20 meter, sierlijk houtsnijwerk, originele tegelvloeren en parket zorgen voor een uitgesproken gevoel van ruimte en karakter.

EPC C | CV op aardgas | EK conform | Niet-asbestveilig

Ontdek dit unieke stukje Gentse architectuurgeschiedenis. Maak vrijblijvend een afspraak via [email protected] of 09 278 78 79.

Get in touch