Duplex for sale

650000€

2 bedrooms 100 square meters

Immoweb code : 21704978
Immoweb code : 21704978

Overview

2 bedrooms
1 bathroom
100 square meters livable space
Floor : 3

Description

Luxe Duplex met 2 slaapkamers te Knokke

Dit appartement met balkon en 2 slaapkamers is gelegen op de 3° en 4° verdieping.  Met een woonoppervlakte van 100 m² in een indrukwekkend karakteristieke gebouw met een toonaangevende uitstraling.  Gelegen in het hart van de wijk Duinenwater, straalt het geheel prestige en ruimte uit.  Zicht op de fraai aangelegde binnentuin.  Een unieke charme in een rustige leefomgeving, en toch op wandelafstand van de exquise boulevards en de Noordzee.

De indeling is ruim en overzichtelijk.  Aansluitend op de entree met gastentoilet ligt de royale woonkamer waar het zonlicht zacht naar binnen valt en zorgt voor een warm en sfeervol wooncomfort.  Een open keuken, volledig ingericht met een afzonderlijke waskamer/berging.  Via de binnentrap toegang tot de 2 slaapkamers, badkamer met douche en een 2° toilet.  Het geheel is hoogwaardig afgewerkt en met een energielabel A is het appartement bovendien bijzonder energiezuinig en toekomstbestendig. 

Troeven:
• kwaliteitsafwerking doorheen het volledige appartement;
• Energielabel A;
• Mondaine locatie en toch voldoende parkeergelegenheid;
• 2 privatieve bergingen inbegrepen;
• Gemeenschappelijke fietsenberging.

Interesse ? Contacteer Diksimmo en u bent van harte welkom voor een bezoek aan dit unieke aanbod.  Bel 051 50 11 51 of mail naar [email protected].

Get in touch