Ground floor for rent

1050€ + 75€ per month

2 bedrooms

Immoweb code : 21649738
Immoweb code : 21649738

Overview

2 bedrooms
Available date : September 1 2026
Floor : 0

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
In het hart van Deinze, op een aangename en centrale ligging aan het Markizaatpark, bevindt zich dit mooie en recente appartement van 82 m² met twee slaapkamers, een gezellig terras en een leuke privatieve tuin.

Wat meteen opvalt, is het uitzonderlijke ruimtegevoel. Dankzij de indrukwekkende plafondhoogtes van 4,20 meter in zowel de leefruimte als de slaapkamers krijgt het appartement een bijzonder open, luchtige en aangename sfeer. De grote raampartijen versterken dit gevoel nog meer en zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht.

De leefruimte is stijlvol ingericht en sluit mooi aan op de moderne open keuken. Vanuit de leefruimte is er rechtstreeks contact met het terras en de tuin, waardoor binnen en buiten op een fijne manier in elkaar overvloeien. De tuin vormt een zeldzame extra troef voor een appartement in het centrum: een rustige plek om te ontspannen, buiten te eten of te genieten van wat groen.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een verzorgde badkamer, een praktische privatieve berging en een autostaanplaats. Daarnaast is er een gemeenschappelijke fietsenberging die door de bewoners gebruikt kan worden. Een bijkomend pluspunt zijn de 4 zonnepanelen van 350 Wp, die bijdragen aan een energiezuiniger wooncomfort.

Een instapklaar appartement met een hedendaagse uitstraling, veel licht, hoge plafonds, buitenruimte, zonnepanelen en praktische bergruimte, ideaal voor wie comfortabel wil wonen op wandelafstand van het centrum van Deinze.

Get in touch