KLASSEVOLLE OPEN BEBOUWING MET TAL VAN MOGELIJKHEDEN TE D...
Een statige woning met de uitstraling van een herenhuis, een zonnige tuin en een uitzonderlijk potentieel.
Bent u op zoek naar een woning met karakter, authentieke charme en ruimte om uw eigen woonideeën waar te maken? Deze stijlvolle open bebouwing in Diest combineert een prachtige architectuur met royale leefruimtes, hoge plafonds en authentieke elementen. Dankzij de drie slaapkamers, de ruime zolder met uitbreidingsmogelijkheden, de inpandige garage en het aangrenzende perceel waarop nog gebouwd mag worden, biedt deze eigendom bijzonder veel mogelijkheden.
Of u nu een groot gezin hebt, kangoeroewonen overweegt of wonen en werken wilt combineren: hier vindt u de ruimte om uw plannen vorm te geven.
WAT U MOET WETEN OVER DIT PAND
Objecttype OB - Bouwjaar 1946 - Slaapkamers 3 - Woonoppervlakte 160 m² - Garage - Zolder - Oppervlakte Perceel: 8a 40ca - Tuin - Dak vernieuwd 2017
GELIJKVLOERS:
Bij het betreden van de woning wordt u verwelkomd in een karaktervolle inkomhal met marmeren lambrisering en authentieke vloertegels. De toegang tot de kelder is eveneens vanuit de inkomhal voorzien.
De leefruimte ademt de sfeer van weleer, met een authentieke tegelvloer, een sierlijke schouwmantel en een aangenaam zicht op de tuin. Het plafond van maar liefst 3 meter hoog zorgt voor een bijzonder ruimtelijk gevoel en versterkt de statige uitstraling van de woning.
Ook de keuken heeft een uitgesproken karakter. De marmeren schouw met kachel vormt er een charmant accent. Verder beschikt de keuken over een gasfornuis, dampkap en lavabo, met opnieuw een mooi zicht op de tuin. Ook hier zorgen de hoge plafonds van 3 meter voor een aangenaam gevoel van ruimte.
Aansluitend bevindt zich de veranda, waar u dankzij de grote lichtinval optimaal kunt genieten van het zicht op de tuin. De vloer werd vernieuwd in 2021.
De badkamer werd vernieuwd in 2013 en is uitgerust met een ruime douche met schuifwand, een hangtoilet en een lavabo.
EERSTE VERDIEPING:
Op de verdieping zet de woning haar karaktervolle uitstraling verder. De nachthal is afgewerkt met marmeren lambrisering en beschikt over een raam met gekleurd loodglas, een bijzonder authentiek detail. Via de trap bereikt u de ruime zolder.
Er zijn momenteel drie slaapkamers, elk met een plafondhoogte van ongeveer 2,80 meter. De marmeren schouwmantels dragen bij aan de charme van de kamers. Vanuit de master bedroom heeft u rechtstreeks toegang tot een terras.
ZOLDER:
De zolder biedt bovendien de mogelijkheid om twee extra s...
| Construction year | 1946 |
|---|---|
| Immovable heritage | No |
| Covered parking spaces | 1 |
| Surroundings type | Living area (residential, urban or rural) |
| Asbestos certificate is available | Yes |
| Usable floor area | 160 square meters |
|---|---|
| Living room surface | 39 square meters |
| Kitchen type | Installed |
| Kitchen surface | 23 square meters |
| Bedrooms | 3 |
| Bedroom 1 surface | 15 square meters |
| Bedroom 2 surface | 21 square meters |
| Bedroom 3 surface | 14 square meters |
| Bathrooms | 1 |
| Basement surface | 9 square meters |
| Attic surface | 68 square meters |
| Furnished | No |
| Surface of the plot | 840 square meters |
|---|---|
| Connection to sewer network | Connected |
| Garden surface | 600 square meters |
| Garden orientation | South |
| Terrace surface | 6 square meters |
| Accessible for disabled people | No |
|---|---|
| TV cable | Yes |
| Primary energy consumption | 442 kilowatt hour per square meters |
|---|---|
| EPC/EPC label | E |
| Renovation works mandatory | Yes |
| Unique code EPB certificate | Not specified |
| CO₂ emission | Not specified |
| Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
| Valid electricity inspection certificate | Yes |
| As built plan | No |
| Summons: No judicial remedy or administrative measure imposed | Not specified |
|
Flemish register of measures consulted
|
No |
| Valid flood certificate | Not specified |
| Heating type | Fuel oil |
| Double glazing | Yes |
| Building permit | Not specified |
|---|---|
| Cadastral Plan | Not specified |
| Right of first refusal for the tenant | Not specified |
| Obligation to build | No |
| Allotment permit | No |
| Preemption right | No |
| Proceedings for breach of planning regulations | No |
| Most recent urban development zoning | Not specified |
| Flood zone type | Non flood zone |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Latest land use designation | Living area (residential, urban or rural) |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
| Price | 315000 € |
|---|---|
| Cadastral income | 721 € |
| Tenement building | No |
|
|
|
| Address |
Hasseltsestraat 66
3290 - Diest |
|---|---|
| Website |
|
| External reference | Diestersteenweg 176 Diest |
Get in touch