Appartement te huur

675€ + 50€ per maand

1 slaapkamer

Immoweb code : 21955229
Immoweb code : 21955229

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
Beschikbaar vanaf : 1 februari 2027
Verdieping : 3

Omschrijving

Zonnig - centrum Wenduine

Gelegen in het centrum van Wenduine en dit op amper 100m van het strand en de gezellige winkelstraat presenteren wij u dit recente appartement.

Het appartement beschikt over een lichtrijke woonkamer die geeft op een zonnig terras met vlot plaats voor een tafel en twee stoelen. De open hedendaagse keuken is voorzien van alle moderne toestellen zoals o.a. combi-oven, keramische kookplaat en vaatwasser. Het toilet is apart alsook bevindt zich in het appartement een handige berging met aansluiting voor een wasmachine. De slaapkamer biedt plaats aan een dubbel bed en geeft toegang tot de badkamer met inloopdouche en een eigentijds badkamermeubel.

(Gelieve uw interesse per mail over te maken hierna zal er een inlichtingenfiche bezorgd worden, op basis hiervan kan er een afspraak tot bezichtiging ingepland worden)

Neem contact op