Appartement te koop

 (excl. belastingen) 320000€

2 slaapkamers 93 vierkante meters

Immoweb code : 21890102
Immoweb code : 21890102

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
93 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement van 93m² met 2 slaapkamers. Ideale investering!

APPARTEMENT 1.3 — COMFORTABEL WONEN, GENIETEN VAN DE AVONDZON

De terrasdeur open en nog even genieten van de zon. Appartement 1.3 biedt 93 m² woonruimte, twee slaapkamers en een westelijk terras van 17,60 m² over de volledige breedte van de leefruimte.

Grote raampartijen verbinden de keuken, eetkamer en zithoek met buiten. De badkamer richt u naar wens in met een ligbad of grote inloopdouche. Een apart toilet en ruime berging met wasplaats vervolledigen de praktische indeling.

Twee slaapkamers, een overzichtelijke oppervlakte en een royaal terras maken dit appartement ook aantrekkelijk voor wie wil investeren.

U kiest de binnenafwerking binnen de voorziene budgetten. Uw BEN-appartement beschikt over een individuele warmtepomp, eigen zonnepanelen, vloerverwarming en vloerkoeling.

Residentie Mandarin omvat 13 appartementen aan de Tilburgseweg in Poppel. Verwachte start werken: voorjaar 2027.

Lanceringsprijzen binnen het project vanaf € 320.000, exclusief parking, berging en kosten. Ondergrondse staanplaatsen vanaf € 26.000, minstens 2,75 m breed en met basisinfrastructuur voor elektrisch laden. Kelderbergingen vanaf € 3.000.

6% btw mogelijk onder de toepasselijke voorwaarden, voor eigen bewoning of langdurige verhuur. Aankoop met bescherming van de Wet Breyne.

Uw nieuwe thuis of investering? Vraag de plannen en een gedetailleerde prijsberekening van appartement 1.3 aan.

Neem contact op