Appartement te koop

360000€

2 slaapkamers 83 vierkante meters

Immoweb code : 21828903
Immoweb code : 21828903

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
83 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement met 2 slaapkamers te koop in Schaarbeek

[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 19/9 VAN 17:30 TOT 18:30 ]]
Gelegen in een bijzonder gegeerde buurt van Schaarbeek, vlak bij de Europese wijk en het Jubelpark, geniet dit mooie appartement van 83 m² van een uitstekende ligging.

De woning geniet van een ideale ligging, vlak bij het openbaar vervoer, winkels, scholen en alle voorzieningen, en biedt bovendien een vlotte toegang tot het centrum van Brussel en de Europese instellingen.

Indeling van de woning:

Het appartement bestaat uit een inkomhal, een lichtrijke leefruimte, een keuken, twee mooie slaapkamers, een afgesloten terras met een wasruimte, evenals een badkamer en een toilet.

Hetappartement beschikt eveneens over een kelder en een zolderkamer op de 4e verdieping.

De 83 m² zijn aangenaam en functioneel ingedeeld, waardoor de woning zowel geschikt is als eigen woonst als voor een investering.

De gevel van het gebouw is beschermd, wat de woning en haar omgeving een bijzonder architecturaal karakter geeft.

Troeven:


Bijzonder gegeerde buurt van Schaarbeek
2 slaapkamers
Functioneel appartement in goede staat
Vlak bij winkels, scholen en voorzieningen
EPC: D+


Informatie en bezoeken? Contacteer ons op +32 2 535 98 98.
Ontdek al onze panden te koop in Schaarbeek op era.be/chatelain.

Neem contact op