Overzicht
Omschrijving
Te renoveren hoeve met ontwikkelingsmogelijkheden
Op een aangename en rustige locatie, gelegen op een mooi hoekperceel en met weids zicht op het achterliggende agrarisch gebied, bevindt zich deze authentieke hoeve met een bijzonder potentieel.
Het geheel biedt een unieke combinatie van wonen, karakter en ontwikkelingsmogelijkheden. De bestaande hoeve mag niet worden afgebroken en dient volledig gerenoveerd te worden. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om de grond op te splitsen in drie afzonderlijke percelen: een perceel met de bestaande hoeve van 25are 27ca en twee bouwgronden voor open bebouwing van respectievelijk 7 are 56 ca en 7 are 50 ca.
De authentieke hoeve beschikt over een bijzonder karakter en tal van originele elementen. De ruime structuur, de karaktervolle gevel in baksteen en de grote zolderruimte bieden heel wat mogelijkheden om een unieke woning te creëren.
De hoeve dient volledig gerenoveerd te worden. Op heden is er geen verwarmingsinstallatie en geen sanitair aanwezig, waardoor de toekomstige eigenaar de woning volledig naar eigen wensen en behoeften kan vormgeven.
Dankzij de ruime zolderverdieping zijn er bovendien mogelijkheden om de bestaande woonoppervlakte verder uit te breiden, afhankelijk van de geldende stedenbouwkundige voorschriften.
Naast de hoeve omvat het geheel twee percelen die in aanmerking komen voor open bebouwing:
Bouwgrond 1: 7 are 56 ca
Bouwgrond 2: 7 are 50 ca
De combinatie van de bestaande hoeve en de twee bouwmogelijkheden maakt dit eigendom bijzonder interessant voor wie op zoek is naar een renovatieproject met bijkomend ontwikkelingspotentieel.
De hoekligging, de aangename omgeving en het zicht op het agrarische gebied zorgen bovendien voor een mooie woonomgeving met een landelijk karakter.
Een eigendom met karakter en mogelijkheden, ideaal voor wie op zoek is naar een authentieke renovatiehoeve en/of een interessante vastgoedontwikkeling.
Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kunt u contact opnemen met Lotte Thijs via [email protected] of 0474 38 63 93.
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Staat van het gebouw | Te renoveren |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Aantal gevels | 4 |
| Omgeving type | Platteland |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Ja |
| Bewoonbare oppervlakte | 122 vierkante meters |
|---|---|
| Type keuken | Niet geïnstalleerd |
| Slaapkamers | 4 |
| Zolder | Ja |
| Gemeubeld | Nee |
| Oppervlakte van het perceel | 4033 vierkante meters |
|---|---|
| Gas, water & elektriciteit | Nee |
| Primair energieverbruik | 1419 kilowattuur per vierkante meters |
|---|---|
| EPB/EPC-label | F |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Ja |
| Unieke code EPC/EPB | 20251216-0003759917-RES-1 |
| CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Niet gespecificeerd |
| As-builtattest | Nee |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
|
Vlaamse maatregelenregister geraadpleegd
|
Niet gespecificeerd |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Thermische zonnepanelen | Nee |
| Dubbel glas | Nee |
| Bouwvergunning | Nee |
|---|---|
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Voorkooprecht | Nee |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
| Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
|
P-score
|
D
|
|
G-score
|
A |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming met benaming van het plannenregister | Woongebied (residentieel, stedelijk of landelijk) |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 425000 € |
|---|---|
| Kadastraal inkomen | 276 € |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
GVE Immobilien (IPI 503132)
| Adres |
Dirk Boutslaan 4
3000 - Leuven |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | 7886922 |
Neem contact op