Bouwgrond te koop

180000€

Immoweb code : 21761350
Immoweb code : 21761350

Overzicht

2650 vierkante meters grond
68,00 € m²

Omschrijving

bouwgrond van 26a50

In feite zijn er twee bouwpercelen in de gemeente Sainte-Ode, van respectievelijk 26 are 50 centiares en 15 are 8 centiares, perfect georiënteerd op het zuiden/zuidoosten onder een precieze hoek van 155°, wat betekent dat ze vrijwel recht naar het zuiden gericht zijn aan de Rue d'Orreux en de nummers 3 en 5 vormen langs de snelweg N826.

Perceel nummer 1, het perceel van 15 are 8 centiares, is rechthoekig van vorm, met een straatfront van 44,60 meter en een diepte van 34,61 meter. Dit perceel profiteert bovendien van de aanwezigheid van twee bijzondere bomen, twee lindebomen van meer dan 100 jaar oud en ruim 30 meter hoog, die het perceel direct een landelijk en bosrijk karakter geven. Deze twee eeuwenoude bomen kunnen vanaf het begin in het ontwerp van uw landschapsarchitect worden geïntegreerd. Dit perceel wordt te koop aangeboden voor € 120.000,00.

Perceel nr. 2, het tweede perceel dat te koop staat, heeft een L-vorm, met een straatfront van 42,00 meter en een diepte van 34 meter in één gedeelte en bijna 80 meter in het grootste gedeelte.

Hier zou u een zwembad, poolhouse en wellicht een boomgaard of moestuin kunnen aanleggen.

De oppervlakte van dit bouwperceel nr. 2 is aanzienlijk groter, namelijk 2650 vierkante meter.

De vraagprijs voor dit tweede perceel is € 180.000,00.

De afdeling Stedenbouw van de gemeente Sainte-Ode (de kantoren bevinden zich in Trois-Ponts, niet ver van de te koop aangeboden percelen, waardoor ze gemakkelijk te raadplegen zijn) is zeer proactief en biedt een breed scala aan planningsmogelijkheden, met name wat betreft de gebruikte materialen en de grootte van de gebouwen.

De grootte van de bouwpercelen biedt veel creatieve vrijheid, waarbij altijd prioriteit wordt gegeven aan lokale materialen (lokale bakstenen, houtwerk, Luxemburgse leisteen, enz.). Het gemak waarmee de gemeente Sainte-Ode een CU2 (Vergunning voor Ruimtelijke Ordening nr. 2) afgeeft, is zeer gunstig. Het biedt u namelijk een snelle beoordeling van de haalbaarheid van uw droomhuisproject, evenals het advies van de gemeente Sainte-Ode en de aangewezen ambtenaar.

Wij staan ​​klaar om al uw verdere vragen te beantwoorden.

Vincent P. Claessens 0495 32 57 57
Gecertificeerd makelaar BIV 513.555

Neem contact op