Duplex te huur

650€ + 150€ per maand

1 slaapkamer 41 vierkante meters

Immoweb code : 21791386
Immoweb code : 21791386

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
41 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Brussel - Atypische 1-slpk duplex met mezzanine

BRUSSEL – Atypische duplex met slaapkamer en mezzanine

Gelegen in 1000 Brussel, aan de rue des Fleuristes, in de onmiddellijke nabijheid van het Zuidstation, bieden wij u dit atypische appartement van 41 m2 aan, ingericht als duplex (begane grond en kelder).

Deze originele woning bestaat op de begane grond uit een slaapkamer met een mezzanine. Op de benedenverdieping (kelder) vindt u een keuken, een eetkamer en een badkamer.

Het appartement is voorzien van houten ramen met dubbele beglazing, handmatige rolluiken voor de ramen op de begane grond en een alarmsysteem voor uw veiligheid.

Er wordt een provisie van 150 euro per maand gevraagd om de gemeenschappelijke kosten voor verwarming, warm water en koud water te dekken (gemeenschappelijke meters). De elektriciteitsmeter is strikt individueel.

Beschikbaarheid: 1 september 2026

EPC: G - 1040 kWh/m2.jaar - 208 kg CO2/m2.jaar

Info en bezoeken: [email protected]

Neem contact op