Huis te huur

2200€ per maand

4 slaapkamers 300 vierkante meters

Immoweb code : 21782171
Immoweb code : 21782171

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
300 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026

Omschrijving

Ruime woning met 4 slpks en tuin ideaal voor cohousing

Een bezoekmoment aanvragen kan via onze website: https://vicusvastgoed.be/nl/te-huur. Ga naar het respectievelijke pand en klik op ‘bezoek aanvragen’. Na invullen van ‘mijn huurprofiel’ koppelen wij spoedig terug.

NIET BELLEN
COHOUSING IS MOGELIJK

Ruime woning met 4 slaapkamers en 2 badkamers ideaal voor een gezin of voor cohousing

Deze ruime alleenstaande woning ligt op een vot bereikbare ligging aan de Nijverheidskaai in Sint-Amandsberg. Bij het betreden van de woning kom je terecht in een grote inkomhal, waar plaats is voor fietsen. Hier bevindt zich een apart gastentoilet. Via de inkomhal komen we terecht in de leefruimte met een open zithoek en ruime eetplaats. Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, die rechtstreeks toegang geeft tot een lichtrijke veranda met zicht op de afgesloten tuin. De tuin wordt onderhouden door de eigenaar.

De woning beschikt over vier ruime volwaardige slaapkamers, elk uitgerust met ingemaakte kasten, een eigen lavabo en airconditioning. Er is een ruime badkamer met een dubbel wasmeubel, toilet en ligbad, en daarnaast is er nog een aparte douchekamer, wat extra comfort biedt voor grotere gezinnen of mensen die samenwonen.

Tot slot is er een zeer ruime kelder aanwezig die ideaal is als opslagruimte, hobbyruimte of wasplaats. Deze woning is perfect voor gezinnen of vrienden die ruim en comfortabel willen wonen in een rustige omgeving.

De huurprijs is INCLUSIEF verbruik voor water, elektriciteit en verwarming.

Neem contact op