Huis te huur

1250€ per maand

1 slaapkamer

Immoweb code : 21854540
Immoweb code : 21854540

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
143 vierkante meters grond

Omschrijving

Huis met 1 slaapkamer in Leuven, 143m² tuin

Ontdek deze charmante woning gelegen op de Nachtegalenstraat 27 in het bruisende Leuven. Deze instapklare woning beschikt over één slaapkamer (optie voor een tweede) en een totale perceeloppervlakte van 143m², wat zorgt voor een aangename leefruimte. De woning heeft twee gevels, wat bijdraagt aan een goede lichtinval.

De keuken is een ware eyecatcher, met een strakke witte afwerking, moderne apparatuur en een opvallende rode accentmuur. Een lichtkoepel zorgt voor extra natuurlijk licht, terwijl de schuifdeur naar de tuin een naadloze overgang creëren. De badkamer is eveneens modern en stijlvol ingericht, met een ruime douche, een ligbad en een wastafelmeubel met veel opbergruimte.

Gelijkvloers: inkom met trap naar boven, grote inbouwkast en WC, zitruimte, keuken, terras en tuin.
Eerste verdieping: overloop met trappen naar boven en beneden, badkamer en ruimte voor een tweede slaapkamer of bureau.
Tweede verdieping: slaapkamer met grote inbouwkast, WC, kleine opbergzolder en installatieruimte

De foto's binnen zijn recent gemaakt, de foto's buiten zijn wat ouder omdat de opruimwerken nog niet voltooid waren.

Ligging: vlakbij Heverlee station, fietsafstand van Leuven station. Om de hoek: bakker en andere kleine winkels, heerlijke restaurants en niet te vergeten, de wekelijkse (zondag) markt op het plein.

EPC nog in opmaak.

Neem contact op