Kantoren te huur

2200€ + 300€ per maand

Immoweb code : 21930945
Immoweb code : 21930945

Overzicht

148 vierkante meters grond
Verdieping : 1

Omschrijving

Kantoor van 148m² op eerste verdieping aan De Keyserlei

Dit karaktervolle kantoorgebouw bevindt zich op een uiterst strategische locatie langs de Keyserlei, ter hoogte van de aansluiting met het Koningin Astridplein, midden in het centrum van Antwerpen. Het gebouw ligt recht tegenover het Centraal Station en de Diamantwijk, aan de commerciële as Keyserlei/Meir die het station verbindt met de historische binnenstad en de Groenplaats. De omgeving wordt gekenmerkt door gerenoveerde winkelpanden, stijlvolle horecazaken en een bruisende passage van voetgangers en openbaar vervoer. In de onmiddellijke nabijheid bevinden zich meerdere parkeermogelijkheden, waaronder Parking De Keyser en de Astridparking.
Het pand biedt een uniek zicht op de Keyserlei en het Centraal Station. Oorspronkelijk opgericht rond 1900, werd het gebouw recent volledig gerenoveerd en omgevormd tot een modern kantoorgeheel, verdeeld over vier verdiepingen. Hierbij werd gekozen voor een hoogwaardige afwerking met behoud van authentieke elementen. De voorgevel bestaat uit een geschilderde lijstgevel met siervertandingen, waarbij het gelijkvloers is uitgevoerd in blauwe hardsteen en de gevelbreedte 8 meter bedraagt. Aan de achterzijde is het gebouw afgewerkt met sierbezetting.
De kantoorruimte heeft een oppervlakte van circa 148 m² en beschikt bovendien over een aangenaam terras van 30 m². Binnenin zijn er een kitchenette, dames- en herentoilet, en individuele meters voor elektriciteit, water en aardgas voorzien. De ruimte is uitgerust met kabelgoten met vloerpotten, superisolerende beglazing, airconditioning, centrale verwarming via een hoogrendementsketel op gas, een centraal ventilatiesysteem, een lift en uitgebreide voorzieningen op het vlak van beveiliging en brandpreventie.
De huurprijs bedraagt €2.200 per maand, met een maandelijkse provisie voor lasten van €300.

  • Neem contact op