Res. Rayo

* 950000€

2 slaapkamers 98 vierkante meters

Immoweb code : 21555552
Immoweb code : 21555552
*exclusief belastingen

Overzicht

2 slaapkamers
98 vierkante meters

Omschrijving

Residentie Rayo

Nieuwe residentie in stijlvolle architectuur met afgeronde gevelelementen, centraal gelegen op de iconische Lippenslaan in Knokke, ter hoogte van de Dumortierlaan, op wandelafstand van het Van Bunnenplein, de Zeedijk en het strand.
Royale 2-slaapkamerappartementen met premium afwerking volgens uw wensen.

De riante appartementen en handelsruimte van Residentie Rayo worden omhuld door een markante, tijdloze architectuur naar een ontwerp van Arcas Architects

Het gebouw wordt opgetrokken uit beige-getint architectonisch beton. Voor de wit-greige genuanceerde gevelsteen koos de architect ervoor om te spelen met ronde, organische vormen.
Zo krijgt het gebouw zijn eigentijdse contouren die zorgen voor authentieke charme en wereldse stijl op de Lippenslaan. Waar het buitenschrijnwerk een bronskleurige aluminium afwerking krijgt, wordt het dak belegd met oranjerode tegelpannen.
De optimale oriëntatie van het gebouw en de grote raampartijen zorgen voor rijke natuurlijke lichtinval en creëren een ruimtelijk, open gevoel in elk appartement.

Neem contact op