Penthouse te huur

1450€ per maand

1 slaapkamer

Immoweb code : 21927965
Immoweb code : 21927965

Overzicht

Prachtig nieuwbouwpenthouse met groot terras!
Reds Antwerpen
Reds Antwerpen 2000 Antwerpen
1 slaapkamer
1 badkamer
Verdieping : 4

Omschrijving

Exclusief nieuwbouwpenthouse met 47 m² terras

Op een uitstekende locatie in de Bexstraat, op wandelafstand van het Stadspark en het centrum van Antwerpen, bevindt zich dit exclusieve nieuwbouwpenthouse van 83 m² met maar liefst 47 m² aan terrassen. Het appartement is gelegen op de vierde en bovenste verdieping, werd nog nooit bewoond en combineert een hoogwaardige afwerking met uitzonderlijk wooncomfort.

Via de privatieve inkom bereikt u de ruime en lichtrijke leefruimte met grote raampartijen en een moderne, volledig geïnstalleerde open keuken. Verder beschikt het penthouse over een ruime slaapkamer met ensuite badkamer en een praktische berging/wasplaats.

De absolute blikvanger is het uitzonderlijk ruime terras van 47 m², dat zich uitstrekt langs drie zijden van het appartement. Dankzij de verschillende oriëntaties geniet u op meerdere momenten van de dag van de zon. Aan de achterzijde heeft u bovendien een prachtig groen uitzicht op de aangelegde binnentuin.

Het appartement is uitgerust met vloerverwarming en vloerkoeling via een geothermische warmtepomp. De uitstekende isolatie, hoogrendementsbeglazing en het ventilatiesysteem C+ zorgen voor een energiezuinig en comfortabel binnenklimaat.

Daarnaast beschikt het penthouse over een privatieve kelderberging van ca. 10 m². Het gebouw is voorzien van een lift en een ondergrondse fietsenstalling.

Troeven:

Eerste bewoning – nieuwbouw 2026

83 m² bewoonbare oppervlakte

47 m² terrassen met verschillende oriëntaties

Vierde en bovenste verdieping

Privatieve inkom en hoogwaardige afwerking

Vloerverwarming en vloerkoeling

Geothermische warmtepomp

Private berging van ca. 10 m²

Ongemeubeld, gemeubelde verhuur bespreekbaar

Huurprijs: € 1.450/maand
Gemeenschappelijke kosten: € 150/maand
Onmiddellijk beschikbaar.
Huren via een vennootschap is mogelijk.

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kan u contact opnemen met Xander op [email protected].

  • Neem contact op