House for sale

349000€

3 bedrooms 174 square meters

Immoweb code : 21768562
Immoweb code : 21768562

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
174 square meters livable space
278 square meters of land

Description

INSTAPKLARE WONING MET 3 SLPKS TE DIEST!

Deze prachtige instapklare halfopen woning is gelegen op een perceel van 2a 78ca, in een rustige en residentiële omgeving, op korte afstand van scholen, winkels en belangrijke invalswegen. De woning onderging in 2021 en 2022 een totaalrenovatie waarbij uitsluitend kwalitatieve materialen werden gebruikt. Zo werden onder meer de keuken, badkamer, trappen, vloeren en binnendeuren volledig vernieuwd. Daarnaast beschikt de woning over een nieuwe condenserende aardgasketel (Vaillant), een volledig vernieuwd dak, een gezandstraalde en opnieuw gevoegde gevel met hydrofuge behandeling, én een fraai aangelegde tuin en oprit.

WAT U MOET WETEN OVER DIT PAND

Objecttype HOB bebouwing - Slaapkamers 3 - Perceel: 2a 78ca - Woonoppervlakte 174 m² - Locatie Uitstekend - Volledig gerenoveerd en instapklaar

KELDER:
Vanuit de leefruimte bereikt u de praktische en volledig droge kelder van ongeveer 9 m², ideaal als extra bergruimte.

GELIJKVLOERS:
Via de stijlvolle inkomhal met nieuwe houten trap komt u in de lichtrijke leefruimte, die dankzij de grote raampartijen geniet van een aangename lichtinval. De ingebouwde spotverlichting, smaakvolle afwerking, accentmuur met bloemenbehang, zwarte lamellen en elektrische rolluik zorgen voor een hedendaagse en gezellige uitstraling.
De moderne Ixina-keuken met kookeiland is volledig uitgerust en biedt alle hedendaagse comfort. Via het grote schuifraam heeft u rechtstreeks toegang tot de volledig aangelegde en omheinde tuin. Samen met het aangelegde terras van 25 m² de ideale plek om in alle rust van het buitenleven te genieten.
Verder bevindt zich op het gelijkvloers een praktische berging met ophangtoilet, lavabo met spiegel en aansluiting voor wasmachine. Dankzij de reeds voorziene aansluitingen kan hier indien gewenst eenvoudig een bad worden geplaatst. Achteraan de woning bevindt zich bovendien de technische ruimte, stijlvol afgewerkt met steigerhout.

1STE VERDIEPING:
De nachthal geeft toegang tot twee ruime slaapkamers met laminaatvloer en een stijlvolle badkamer, uitgerust met een inloopdouche, toilet en badkamermeubel met designkraan. De badkamer werd afgewerkt met decoratieve patroontegels en beschikt over twee op maat gemaakte opbergkasten. Via de nieuwe vaste trap bereikt u de tweede verdieping.

2DE VERDIEPING:
Op de bovenste verdieping bevindt zich een bijzonder ruime slaapkamer van 32 m². Dankzij de royale oppervlakte kan deze ruimte desgewenst eenvoudig worden opgedeeld in twee volwaardige slaapkamers.

OUTDOOR:
Ook...

Get in touch