House for sale

755000€

4 bedrooms 257 square meters

Immoweb code : 21630438
Immoweb code : 21630438

Overview

4 bedrooms
2 bathrooms
257 square meters livable space
182 square meters of land
Link to the virtual visit

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Welkom in deze prachtige nieuwbouwwoning aan de Emiel Lossystraat, gelegen in te Sint-Amandsberg, een gewilde en gezellige buurt dicht bij het centrum van Gent. Zowel met de fiets als met de auto is het stadscentrum vlot bereikbaar, waardoor de ligging ideaal is voor wie het comfort van de stad wil combineren met een rustige woonomgeving.

De woning staat op een perceel van 182 m² en biedt een bewoonbare oppervlakte van 261 m². Bij binnenkomst betreedt u een ruime inkomhal die naadloos overgaat in de open leefruimte en moderne keuken. De keuken is volledig uitgerust met hedendaagse comfortvoorzieningen, waaronder een combi-oven, combi-stoomoven, koffiemachine, vaatwasser, kookplaat en wijnfrigo. Naast de keuken bevindt zich de praktische wasruimte, met directe toegang tot de inpandige garage, waar ook de technische installatie, waterverzachter en het centraal stofzuigsysteem zijn ondergebracht.

Vanuit de leefruimte leiden raam deuren naar de zonnige buitenruimte, die is voorzien van een buitenkeuken en een handige berging.

Op de eerste verdieping vindt u een ruime overloop met een tweede toilet en een bureau met mooi zicht op de woonkamer. De masterbedroom beschikt over een aansluitende dressing en een royale badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo.

Het tweede verdiep biedt drie extra slaapkamers, een tweede badkamer met douche en lavabo en een apart toilet. Alla kamers zijn voorzien van airco. Tot slot is er een praktische zolder met het ventilatiesysteem, ideaal vo

Get in touch