House for sale

465000€

3 bedrooms

Immoweb code : 21957190
Immoweb code : 21957190

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
150 square meters of land

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Woning/handelspand met/zonder garages (max 4) uit de hand te koop.
Ontdek deze charmante woning met 3 ruime slaapkamers, een gezellige stadstuin en tal van mogelijkheden om er uw eigen thuis van te maken. De woning is gelegen vlakbij Merelbeke-Station en geniet van een uitstekende bereikbaarheid. Ook de E40, E17 en R4 zijn vlot bereikbaar, wat zorgt voor een ideale verbinding met Gent en de omliggende gemeenten. Een extra troef is de mogelijkheid om via de tuin toegang te krijgen tot de achterliggende garages. Bij aankoop van één of meerdere garageboxen blijft deze doorgang behouden. Er zijn maximaal 4 garageboxen beschikbaar, aan een prijs van € 20.000 per garagebox.
Interessant potentieel als handelspand of combinatie wonen en werken.
Dankzij de vroegere functie als winkel biedt deze woning ook mogelijkheden voor een commerciële invulling. Het kan interessant zijn voor wie wonen en werken wil combineren, een praktijkruimte zoekt of op zoek is naar een pand met mogelijkheden voor een handelsactiviteit.
Via de kleine inkomhal, waar het vernieuwde elektrische bord netjes in een kast is weggewerkt, komt u in de ruime leefruimte. De living is voorzien van een gaskachel en loopt over in een tussenruimte. Via een glazen deur bereikt u de aparte eetplaats.
De woning is uitgerust met centrale verwarming op aardgas, aanwezig op alle verdiepingen, wat zorgt voor een comfortabele verwarming doorheen de volledige woning. Verder bevinden zich op het gelijkvloers een toilet, de keuken, een kleine veranda en een praktische was- en werkruimte die ook dienst kan doen als berging. De wasruimte beschikt over een extra spoelbak, aansluitingen voor een wasmachine en plaats voor een droogkast. Achteraan bevindt zich de gezellige stadstuin. Bovendien biedt de tuin, indien gewenst en bij aankoop van één of meerdere garageboxen, toegang tot de achterliggende garages. Op de eerste verdieping vindt u een grote, lichtrijke slaapkamer en een ruime badkamer. Deze is uitgerust met een ligbad, twee lavabo's, een toilet en een netjes omkaste gasketel. De tweede verdieping omvat nog twee slaapkamers: een zeer ruime slaapkamer en een kleinere slaapkamer met toegang tot de zolder via een zolderluik.
Extra troeven: Gezellige stadstuin met mogelijke doorgang naar de garages. Droge kelder voor extra opslagruimte.
Opmerking: sommige beelden zijn AI-gegenereerd en dienen louter ter illustratie.

Get in touch