Penthouse for sale

398000€ Old Price €402,000

2 bedrooms 100 square meters

Immoweb code : 21330413
Immoweb code : 21330413

Overview

2 bedrooms
1 bathroom
100 square meters livable space
Floor : 2

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Voor een totaalprijs van €414.000 krijgt u hier een volledig en comfortabel appartement, pal in het centrum van Hulshout, met alle dagelijkse voorzieningen op wandelafstand én tegelijk een aangename woonrust dankzij de nabijheid van groen, bossen en de Nete.

Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en is het enige appartement op deze verdieping. Daardoor beschikt u bovenaan over een semi-private inkomhal, waar een ingemaakte kast voor extra bergruimte is voorzien. Het gebouw is uitgerust met een lift, wat het comfort verder vergroot.

De bewoonbare oppervlakte bedraagt net geen 100 m² (inclusief bergzolder) en is praktisch ingedeeld. De leefruimte is licht en ruim, voorzien van vloerverwarming en een moderne, zuinige gashaard die voor extra sfeer zorgt. Een groot schuifraam geeft uit op een uitzonderlijk ruim terras van 52 m² (13 x 4 m).

De keuken is volledig ingericht en uitgerust met kwalitatieve toestellen van Miele (inclusief koffiemachine) en Novy. Naast praktische bergruimte in de berging zijn er ingemaakte kasten voorzien in de slaapkamers: de masterbedroom beschikt over een ruime maatwerk kast, terwijl de tweede slaapkamer momenteel als dressing wordt gebruikt en eveneens maatwerk kasten heeft. De badkamer is uitgerust met zowel een douche als een bad en een lavabo, daarnaast is er een apart, ruim toilet.

Technisch is het appartement volledig uitgerust met vloerverwarming op gas, ventilatiesysteem D, domotica en airconditioning in de leefruimte en slaapkamers.

In de prijs inbegrepen zijn bovendien:

-een dubbele garage van 3 x 12 m (ruim voor 2 wagens achter elkaar),

-een private staanplaats achteraan,

-en een afzonderlijke bergkelder.

Een goed afgewerkt appartement, met centrale ligging, veel licht, praktische bergruimte en een enorm ruim terras, een erg zeldzame combinatie!

Get in touch