Maison à vendre

* 700000€

24 chambres

Immoweb code : 21695764
Immoweb code : 21695764
*hors taxes

Aperçu

24 chambres
784 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Flexibiliteit en rendement – projectsite “Enghel 1 & 2”

Gelegen in het centrum van Hoegaarden omvat deze eigendom een ruim geheel met meerdere gebouwen en diverse ontwikkelingsmogelijkheden.
Binnen deze site maakt Enghel 1 deel uit van het totaalproject, waarvoor reeds een vergunning werd bekomen voor de bouw van 6 appartementen. Hierdoor kan een eerste ontwikkelingsfase onmiddellijk worden opgestart.
Daarnaast biedt Enghel 2, samen met de overige delen van de site, een aanzienlijk bijkomend ontwikkelingspotentieel. Dit laat investeerders en ontwikkelaars toe het project gefaseerd uit te werken en verder te optimaliseren in functie van visie, timing en rendement. Onder voorbehoud van de nodige goedkeuringen werden reeds voorbesprekingen gevoerd voor de realisatie van bijkomende units (4 tot 6 appartementen) en parkeergelegenheid. Een sloopopvolgingsplan en plannen zijn beschikbaar. Illustraties dienen uitsluitend ter inspiratie en zijn niet bindend.

De combinatie van reeds vergunde entiteiten en verdere uitbreidingsmogelijkheden maakt van deze site een bijzonder interessante opportuniteit voor ontwikkelaars die inzetten op schaalvergroting, meerwaardecreatie en een gefaseerde projectontwikkeling.

Ook de ligging vormt een absolute troef: centraal gelegen, met alle voorzieningen op wandelafstand en een vlotte verbinding naar Leuven en Brussel via de E40.
Benieuwd naar meer? Bel Immo3000 op 016/603000 of mail naar [email protected]

Contacter